Letnie nowości w s. Oliver

Po obejrzeniu tegorocznej kampanii pora sprawdzić co czeka na nas w sklepach.
Letnie nowości w s.Oliver Pora sprawdzić, co czeka na nas w sklepach. Marka s.Oliver wraca do lat 90. Dominować będzie jasny jeans - dziewczęce sukienki, szorty czy mini są słodkie, ale też funkcjonalne Marka s.Oliver co miesiąc wzbogaca swoją kolekcję o nowe propozycje. My już teraz znamy ofertę czerwcową. Dotychczas s.Oliver eksploatował trend na lata 70. i klimaty boho. Tym razem wracamy do lat 90. W sklepach pojawi się dużo propozycji w sam raz na wakacje. Dominować będzie jasny jeans - dziewczęce sukienki, szorty czy mini są słodkie, ale też funkcjonalne - można je zestawiać na wiele sposobów. Zwolenniczki stylu militarnego powinny ucieszyć się z powrotu bojówek i sportowych szortów z dużą ilością kieszeni. Kobiety, które w tym roku nie planują dalekich podróży, za to lato zamierzają spędzić w mieście, również znajdą coś dla siebie. Proste marynarki, spodnie z kantem, rozkloszowane sukienki idealnie sprawdzą się w pracy. Poza bezpiecznymi szarościami i bielą, do kolekcji trafi również intensywny kobalt.

s. Oliver co miesiąc wzbogaca swoją kolekcję o nowe propozycje. My już teraz znamy ofertę czerwcową. Dotychczas s. Oliver eksploatował trend na lata 70. i klimaty boho. Tym razem wracamy do lat 90. W sklepach pojawi się dużo propozycji w sam raz na wakacje. Dominować będzie jasny jeans - dziewczęce sukienki, szorty czy mini są słodkie, ale też funkcjonalne - można je zestawiać na wiele sposobów. Zwolenniczki stylu militarnego powinny ucieszyć się z powrotu bojówek i sportowych szortów z dużą ilością kieszeni.

Kobiety, które w tym roku nie planują dalekich podróży, za to lato zamierzają spędzić w mieście, również znajdą coś dla siebie. Proste marynarki, spodnie z kantem, rozkloszowane sukienki idealnie sprawdzą się w pracy. Poza bezpiecznymi szarościami i bielą, do kolekcji trafi również intensywny kobalt.

W galerii znajdziecie zdjęcia wraz z cenami.

Więcej:

Wiosenna kampania S. Oliver