Ecco - wiosna 2011

Bogata kolekcja butów na każdą okazję, plus nowe modele butów do golfa. Zobaczcie co ciekawego w tym sezonie w Ecco.

Ecco kojarzy się z dużym komfortem używania, dość wysoką ceną i butami o niezbyt wyszukanej stylistyce. To ostatnie może się zmienić, bo Ecco w tym sezonie wprowadziło sporo interesujących modeli.

Kolekcja podzielona jest na cztery linie: morze, codzienny raj, chmury i słońce. Interesujące są kolory, dominują beże, szarości i rozmyte niebieskości, czyli kolory które występują w naturze i oddają kolor nieba. Małe akcenty ceglastej czerwieni, żółci (kolory słońca) czy zieleni jeszcze bardziej wybijają się dzięki temu na pierwszy plan.

Morze wydaje się być jedną z głównych inspiracji marki, nie tylko jeśli chodzi o kolory. W kolekcji znalazło się kilka modeli mokasynów, marynarskich tenisówek, które reprezentują styl znany bywalczyniom klubów jachtowych.

Buty w kolorze nieba, Ecco, wiosna 2011

Nowością jest linia obuwia przeznaczona do gry w golfa, choć oczywiście sprawdzi się też w innych sytuacjach. Ich zaletą jest nie tylko ciekawy design, ale i wzmocniona podeszwa, która w świetny sposób amortyzuje od podłoża i działa jak poduszka powietrzna, dzięki czemu krok jest bardziej sprężysty. Zwróćcie też uwagę na udane modele sportowego obuwia.

Ecco idzie też w stronę obowiązujących trendów, umieszczając w kolekcji sandałki na koturnach i szpilki na niedużej platformie. Absolutnym hitem mogą być drewniaki, do których marka wyjątkowo się przyłożyła czyniąc je super wygodnymi.

W galerii znajdziecie przegląd butów z najnowszej kolekcji. Wybrałyśmy modele, które wydają nam się najbardziej interesujące.

Ceny niestety zaczynają się od 200 zł za najtańsze modele, po powyżej 400 zł.

Więcej:

MBT, pierwszy salon firmowy w Polsce

Pierwszy firmowy salon obuwia MBT w Polsce

Więcej o: