House - kolekcja wiosna/lato 2011

Nowa kolekcja House'a to podróż przez wiele trendów i inspiracji. Znajdziemy tu nawiązania zarówno do lat 50., jak i 70. a nawet, co zaskakujące, do czasów wiktoriańskich!
House - kolekcja wiosna/lato 2011 Nowa kolekcja House'a to podróż przez wiele trendów i inspiracji Nowa kolekcja House'a to podróż przez wiele trendów i inspiracji. Nawiązuje zarówno do lat 50., jak i 70., a nawet, co zaskakujące, do czasów wiktoriańskich Dzieje się, dzieje w kolekcji House'a na wiosnę/lato 2011. Wielka różnorodność inspiracji i olbrzymie możliwości stylizacyjne. Jednym z motywów przewodnich jest styl unisex, gdzie dziewczęce elementy wymieszały się z męskimi akcentami. Dziewczyny będą zachwycone neogrunge'owymi fasonami, takimi jak lekko za duże koszule czy kardigany w wersjach XL. Ich nieco męskie formy złamane zostały pastelowymi kolorami i subtelnymi, dziewczęcymi wzorami, takimi jak łączka i delikatna kratka. Do trendu grunge nawiązują też sukienki-halki a'la Courtney Love, długie sukienkowe T-shirty zdobione agrafkami, drapowane lub wiązane oraz sprane obcisłe jeansy i koronkowe getry. Lata 50., czyli najlepszy czas dla kobiecej sylwetki, także znalazły swoje miejsce wśród sklepowych półek. Wielbicielki stylu Coco Chanel będą mogły przebierać wśród ołówkowych spódnic, kusych żakietów i wąskich spodni. Rosnąca popularność letnich festiwali zainspirowała markę do stworzenia linii z hipisowskimi fasonami, wzorami i dodatkami, idealnymi na wakacyjne szaleństwa w plenerze. House nawiązuje też do stylu hipstersów - w nowej kolekcji znajdziemy falbaniaste spódnice na gumce uwielbiane przez styl boho, bombki i baskinki połączone z kolanówkami i t-shirtami z odręcznymi rysunkami oraz gadżety z przymrużeniem oka - kolorowe okulary, chusty i zabawne torebki. Kolekcja dostępna już teraz w salonach House'a.

Dzieje się, dzieje w kolekcji House'a na wiosnę/lato 2011. Wielka różnorodność inspiracji i olbrzymie możliwości stylizacyjne.

Jednym z motywów przewodnich jest styl unisex, gdzie dziewczęce elementy wymieszały się z męskimi akcentami. Dziewczyny będą zachwycone neogrunge'owymi fasonami, takimi jak lekko za duże koszule czy kardigany w wersjach XL. Ich nieco męskie formy złamane zostały pastelowymi kolorami i subtelnymi, dziewczęcymi wzorami, takimi jak łączka i delikatna kratka.Do trendu grungenawiązują teżsukienki-halki a'la Courtney Love, długie sukienkowe T-shirty zdobione agrafkami, drapowane lub wiązane, oraz sprane obcisłe jeansy i koronkowe getry.

House, wiosna/lato 2011

Lata 50., czyli najlepszy czas dla kobiecej sylwetki, także znalazły swoje miejsce wśród sklepowych półek. Wielbicielki stylu Coco Chanel będą mogły przebierać wśród ołówkowych spódnic, kusych żakietów i wąskich spodni.

Rosnąca popularność letnich festiwali zainspirowała markę do stworzenia linii z hipisowskimi fasonami, wzorami i dodatkami, idealnymi na wakacyjne szaleństwa w plenerze. House nawiązuje też do stylu hipstersów - w nowej kolekcji znajdziemy falbaniaste spódnice na gumce uwielbiane przez stylboho, bombki i baskinki połączone z kolanówkami i t-shirtami z odręcznymi rysunkami oraz gadżety z przymrużeniem oka - kolorowe okulary, chusty i zabawne torebki.

Męska część kolekcji rozbija się na dwie linie:

podróżniczo-traperską, gdzie przeważają kraciaste koszule, sprany jeans i nadruki na koszulkach w stylu retro. T-shirty zmieniają dekolty na takie w serek, często zapinane są na guziki, a klimaty westernowe widać na przykład w zapinanych na zatrzaski kieszonkach koszul czy wstawkach z denimu. Są też elementy militarne, takie jak trencze z dwurzędowymi zapięciami i epoletami czy bojówki z dużymi kieszeniami i wzmocnieniami w stylu roboczym.

Jak niemal co roku, pojawia się też styl hawajski, spodnie bermudy, koszulki z nadrukami w stylistyce wyblakłych polaroidów i oczywiście plażowe japonki.

Kolekcja dostępna już teraz w salonach House'a.

Więcej:

Cropp, No Damage No  Funky, wiosna 2011

Cropp - wiosna 2011 - No Damage No Funky