Zara - lookbook - marzec 2011

Zara prezentuje nam marcowy lookbook. Ostre kolory zestawione z bardzo spokojnymi, szerokie spodnie, proste sukienki. Jest w czym wybierać.
Zara: marzec 2011 Kolor stał się bohaterem tego sezonu. Zara prezentuje marcowego lookbooka. Ostre kolory zestawione z bardzo spokojnymi, szerokie spodnie, proste sukienki. Kolor jest głównym wyróżnikiem garderoby. Kolor - bohater tej wiosny - obejmuje swoją żywiołowością spodnie, marynarki, bluzki. Pojawia się jako wyraźny akcent stroju na torebkach i kopertówkach, także butach. Zara proponuje w swoim marcowym lookbooku stylowe zestawienia kolorystyczne rodem z wybiegów. Ostry róż, niebieski, zieleń i pomarańcz łączy z czernią, bielą i przede wszystkim szarością, która jest dosłownie szarą eminencją tego lata. Minimalistyczne bluzki, sukienki inspirowane latami 60., spodnie cygaretki z kantem, zwężające się ku dołowi, proste, męskie w kroju, smokingowe wręcz marynarki. Aż się prosi o założenie wielkich czarnych okularów i obcięcie włosów na krótko. Taki look, nie wymaga wiele wysiłku: za pomocą 2 ubrań i 2 dodatków można zbudować interesujący wizerunek.

Kolor stał się bohaterem tego sezonu. Pojawia się jako główny wyróżnik garderoby i zestawów ubraniowych.

Obejmuje swoją żywiołowością spodnie, marynarki, bluzki. Pojawia się jako wyraźny akcent stroju na torebkach i kopertówkach, także na butach.

Zara proponuje w swoim marcowym lookbooku stylowe zestawienia kolorystyczne rodem z wybiegów. Ostry róż, niebieski, zieleń i pomarańcz łączy z czernią, bielą i przede wszystkim szarością, która jest dosłownie szarą eminencją tego lata.

Minimalistyczne bluzki, sukienki inspirowane latami 60., spodnie cygaretki z kantem, zwężające się ku dołowi y proste męskie w kroju, smokingowe wręcz marynarki.

Męska w kroju marynarka z czarnymi klapami, Zara, 559 zł

Aż się prosi o założenie wielkich czarnych okularów i obcięcie włosów na krótko. Podoba nam się taki look, bo nie wymaga wiele wysiłku, za pomocą 2 ubrań i 2 dodatków można zbudować interesujący wizerunek.

Więcej:

Fokus na pomarańcz (Groszki)

Fokus na: pomarańcz