Danhen - wiosna 2011

Danhen w swojej kolekcji daje paniom duży wybór ubrań, butów i dodatków nawiązujących stylem do lat 50.
Danhen - wiosna 2011 Danhen w swojej kolekcji nawiązuje stylem do lat 50. Danhen zawsze proponuje przemyślane kolekcje, idealne na służbowe wyjścia i prywatne spotkania w miłym gronie. W najnowszej nawiązuje stylem do lat 50. Danhen zawsze proponuje przemyślane kolekcje, idealne na służbowe wyjścia i prywatne spotkania w miłym gronie. Ubrania zwykle podkreślają sylwetkę, mają nutkę elegancji i stylu, który określa się jako "kobiecy", co oznacza sporą ilość sukienek, garsonek, spódnic w każdej kolekcji marki. W tym sezonie Danhen jest blisko uczuciowo z latami 50. Znajdziemy tu rozkloszowane, dopasowane w pasie sukienki, ołówkowe spódnice za kolano, małe sweterki i krótkie marynarki z rękawami przed łokcie. Do tego świetnie skrojone trencze, kloszowe spódnice i ciekawe koszulowe bluzki z lekkich materiałów. W kolorystyce bardzo różnorodnie. Zarówno tak modne pastele (znowu mięta), jak i kolory pistacjowe, śliwkowe, malinowe oraz beże, karmele i cappuccino. Ubrania uszyte zostały zarówno z tkanin gładkich, jak i wzorzystych. Zgodnie z trendami, musiały się tu znaleźć kwiaty oraz marynarskie paski.

Danhen zawsze proponuje przemyślane kolekcje, idealne na służbowe wyjścia i prywatne spotkania w miłym gronie. Ubrania zwykle podkreślają sylwetkę, mają nutkę elegancji i stylu, który określa się jako 'kobiecy', co oznacza sporą ilość sukienek, garsonek, spódnic w każdej kolekcji marki.

W tym sezonie Danhen jest blisko uczuciowo zlatami 50. Znajdziemy tu rozkloszowane, dopasowane w pasie sukienki, ołówkowe spódnice za kolano, małe sweterki i krótkie marynarki z rękawami przed łokcie. Do tego świetnie skrojone trencze, kloszowe spódnice i ciekawe koszulowe bluzki z lekkich materiałów.

Rozkloszowane spódnice i kwiaty - przepis na look sezonu, Danhen, wiosna 2011

W kolorystyce bardzo różnorodnie. Zarówno tak modne pastele (znowu mięta), jak i kolory pistacjowe, śliwkowe, malinowe oraz beże, karmele i cappuccino.

Ubrania uszyte zostały zarówno z tkanin gładkich, jak i wzorzystych. Zgodnie z trendami, musiały się tu znaleźć kwiaty oraz marynarskie paski.

Więcej:

Wallis: wiosna 2011

Wallis - kampania - wiosna 2011