Ikony kina w Gatta Bodywear - wiosna 2011

Niech żyje kobiecość i lata 50! Gatta powiększa swoją linię odzieżową, i szykuje nam piękne spódnice i sukienki, inspirowane stylem Brigitte Bardot i Marilyn Monroe.

Z sympatią wspominamy czasy, gdy kobiety nosiły sukienki i rozkloszowane spódnice powiewające na wietrze. Te czasy stara się przywrócić Gatta w swojej nowej kolekcji.

Wspominając największe 'kociaki' kina z lat 50. i 60., Gatta przenosi elementy stroju MM, BB i Jamesa Deana do swoich ubrań. Ma być seksownie i drapieżnie, poza tym modnie i wygodnie.

Wśród wiosenno - letnich, odzieżowych propozycji Gatty króluje zamsz i modna od kilku sezonów ekologiczna skóra. O rewelacyjnej spódnicy z tej skórki pisałyśmy już jakiś czas temu, teraz możecie dostać ją w sklepach.

Brigitte Bardot była nie tylko rewolucjonistką kobiecej bielizny. Uchodzi także za prekursorkę wiecznie modnych rybaczek - spodni, których nie mogło zabraknąć w najnowszej kolekcji Gatta Bodywear. Rybaczki Gatta Bodywear dostępne są w obu tych wariantach, w ciekawych kolorach: camelowym, szarym i oliwkowym.

Inspiracji szukamy u Brigitte Bardot, Gatta Bodywear, wiosna 2011

Marilyn Monroe z kolei była inspiracją dla seksownych sukienek, podkreślających najlepsze atuty kobiecego ciała, talie, dekolt i zgrabne łydki.

James Dean podsunął marce pomysł na przerobienie nieśmiertelnych jeansów na jegginsy. Jeans to młodość, wyzwolenie i prawdziwa rewolucja. Jeansy to ulubione spodnie buntownika bez powodu - Jamesa Deana. Spodnie z materiału imitującego jeans to totalna modowa rewolucja, zapoczątkowana przez Gattę w ubiegłym sezonie. Wiosenno-letnia kolekcja Bodywear obfituje w nowe jeansowe propozycje w wielu ciekawych wariantach i kolorach.

Wiosenno-letnia kolekcja ma jeszcze jedną odsłonę - przewiewną i ekologiczną linię lnianą - pełną damskich garniturów i garsonek. Dla amatorek letnich prywatek lub spotkań w szczególnym gronie Gatta stworzyła unikalne projekty, będące połączeniem drapieżnej skóry z romantyczną koronką.

Więcej:

Gatta, spódnica Brighitte

Rozkloszowana spódnica Gatta