House - lookbook - wiosna 2011

Wiosną w Housie rządzą kwiatki i militaria. Dziewczyny noszą się romantycznie, a chłopaki preferują miejski luz złamany stylem wojskowym.
House na wiosnę Bojówki wracają do łask. Wiosną w House rządzą kwiatki i militaria. Dziewczyny noszą się romantycznie, a chłopaki preferują miejski luz złamany stylem wojskowym. Idzie wiosna, kwitną kwiaty. Kwitną też w salonach House'a, który dla dziewcząt proponuje ciekawe zestawy. Kwiatki przede wszystkim zaraziły sukienki, spódnice, chusty i szale. Kwiaty spoglądają też na nas z obcisłych rurek, które zupełnie zmieniają przez to swój charakter. Ciekawym pomysłem jest też zadrukowanie tym motywem koturnów w sandałkach. Niezłą propozycją wydaje się też łączenie tego wzoru z kraciastą flanelą, trzeba umieć dobrać do siebie tak pozornie niepasujące wzory, więc to zadanie dla bardziej zaawansowanych. Całość przewiązujemy jeszcze plecionym, skórzanym paskiem. I oryginalny wygląd mamy gotowy. Panowie czują się tej wiosny wyjątkowo wyluzowani, przynajmniej w ciuchach House'a. Ubierają się warstowo, t-shirty z miejskimi nadrukami, koszule, na to militarne kurtki w zgniłej zieleni. Militarne będą także bojówki (reaktywacja!), czapki z daszkiem i wojskowe koszule. W końcu dziewczyny zawsze lubiły mundury... Oprócz nieśmiertelnego jeansu zestawionego z wiosennymi trampkami w lookbooku dla facetów znalazły się też skórzane kurtki i bluzy z kapturem z ciekawymi nadrukami. Ubrania już teraz można znaleźć w salonach House'a.

Idzie wiosna, kwitną kwiaty. Kwitną też w salonach House'a, który dla dziewcząt proponuje ciekawe zestawy. Kwiatki przede wszystkim zaraziły sukienki, spódnice, chusty i szale.

Kwiaty spoglądają też na nas z obcisłych rurek, które zupełnie zmieniają przez to swój charakter. Ciekawym pomysłem jest też zadrukowanie tym motywem koturnów w sandałkach.

Niezłą propozycją wydaje się też łączenie tego wzoru z kraciastą flanelą, trzeba umieć dobrać do siebie tak pozornie niepasujące wzory, więc to zadanie dla bardziej zaawansowanych. Całość przewiązujemy jeszcze plecionym, skórzanym paskiem. I oryginalny look mamy gotowy.

Rurki w kwiatki?, House, wiosna 2011

Panowie czują się tej wiosny wyjątkowo wyluzowani, przynajmniej w ciuchach House'a. Ubierają się warstowo, t-shirty z miejskimi nadrukami, koszule, na to militarne kurtki w zgniłej zieleni. Militarne będą także bojówki (reaktywacja!), czapki z daszkiem i wojskowe koszule. W końcu dziewczyny zawsze lubiły mundury...

Oprócz nieśmiertelnego jeansu zestawionego z wiosennymi trampkami w lookbooku dla facetów znalazły się też skórzane kurtki i bluzy z kapturem z ciekawymi nadrukami.

Ubrania już teraz można znaleźć w salonach House'a.

Więcej:

Retro torebka z New Yorkera

Retro torebka z New Yorkera

Więcej o: