Modeluj ciało z Triumphem

Oto bielizna modelująca, która nie wywołuje niechęci. W końcu widzimy, że modelujące majtki mogą być kolorowe i seksowne.
Modeluj ciało z Triumphem Modelujące majtki mogą być kolorowe i seksowne. Kolekcja Shape Sensation Nowa kolekcja bielizny modelującej Triumph nie wywołuje niechęci. Podwyższona talia majtek idealnie maskuje brzuszek i rzeźbi sylwetkę. Z bielizną modelującą jest taki kłopot, że zwykle uszyta jest w kolorach maskujących i stara się jak najmniej rzucać w oczy, dlatego pozbawiona jest ozdób. Gdy w intymnych sytuacjach zostaje wystawiona na światło dzienne, jak to było ze słynnymi majtami Bridget Jones, jej właścicielka wpada w zażenowanie i stara się jak najszybciej zgasić światło. Triumph przekonuje nas, że nie ma się czego wstydzić, a bieliznę modelującą można tak samo eksponować jak każdą inną. W swojej wiosenno-letniej kolekcji Shape Sensation Triumph nawiązuje do modnego w ubraniach trendu podwyższonej talii i przekłada to na majtki. Wściekle różowe! Pierwsze zdjęcia z nowej kolekcji inspirowane są troszkę retro. Widzimy małe kokardki, paseczek w talii, wystające koronki, podwyższoną talię, która idealnie zgrywa się z maskowaniem brzuszka. Świetnie pomyślana jest też maskująca szara, bezszwowa halka, która dobrze będzie się nosiła pod sukienką a la lata 40. Czarny komplet majtki + stanik jest wyjątkowo seksowny i elegancki, bardzo w stylu Giny Lollobrigidy i Sophii Loren. Kolekcja Triumpha jest nowoczesna w porównaniu do tego, co proponują inne marki szyjące podobną bieliznę. Na dodatek nie jest tylko dekoracyjna, ale trzyma w ryzach problematyczne obszary ciała, jak uda, brzuch, biodra. Piękno i funkcjonalność w jednym.

Z bielizną modelującą jest taki kłopot, że zwykle uszyta jest w kolorach maskujących i stara się jak najmniej rzucać w oczy, dlatego pozbawiona jest ozdób. Gdy w intymnych sytuacjach zostaje wystawiona na światło dzienne, jak to było ze słynnymi majtami Bridget Jones, jej właścicielka wpada w zażenowanie i stara się jak najszybciej zgasić światło.

Triumph przekonuje nas, że nie ma się czego wstydzić a bieliznę modelującą można tak samo eksponować jak każdą inną. W swojej wiosenno-letniej kolekcji Shape Sensation, Triumph nawiązuje do modnego w ubraniach trendu podwyższonej talii i przekłada to na majtki. Wściekle różowe!

Pierwsze zdjęcia z nowej kolekcji inspirowane są troszkę retro. Widzimy małe kokardki, paseczek w talii, wystające koronki, podwyższoną talię, która idealnie zgrywa się z maskowaniem brzuszka i rzeźbi talię. Świetnie pomyślana jest też maskująca szara, bezszwowa halka, która dobrze będzie się nosiła pod sukienką a la lata 40. Czarny komplet majtki + stanik jest wyjątkowo seksowny i elegancki, bardzo w stylu Giny Lollobrigidy i Sophii Loren.

Elegancki komplet w stylu lat 40., Triumph, Shape Sensation

Mimo, że lekko nastawiona ku przeszłości, kolekcjajest nowoczesna w stosunku do tego co proponują inne marki szyjące podobną bieliznę. Na dodatek nie jest tylko dekoracyjna, ale trzyma w ryzach problematyczne obszary ciała, jak uda, brzuch, biodra. Piękno i funkcjonalność w jednym.

Więcej:

Obsessive, linia walentynkowa

Bielizna Obsessive na Walentynki