Topshop - pełny lookbook wiosna/lato 2011

Pokazywałyśmy w Groszkach już dwie odsłony wiosenno-letniego lookbooka Topshopu. Przyszedł czas, żeby całkiem podnieść kurtynę. Oto wszystkie zdjęcia z kolekcji wiosna 2011.
Topshop wiosna/lato Topshop odkrywa wiosenne karty Lata 70. w natarciu - także w Topshopie. Signum temporis - wzór paisley, który w tym sezonie każda z nas powinna mieć, choćby tylko na apaszce. Ponad 50 fotografii pokazuje czego możemy spodziewać się w sezonie wiosna-lato w kolekcji Topshopu. Tak jak widziałyśmy na poprzednich zdjęciach, lata 70 są w natarciu. Szerokie spodnie do samej ziemi, maxi sukienki, tuniki, wszystko powłóczyste, zwiewne i usiane kwiatami bądź innymi malowanymi wzorami. Do tego wzór paisley, który w tym sezonie każda z nas powinna mieć, choćby tylko na apaszce. Styl boho, post-hippie, czy jak to nazwiemy, zachęca do eksperymentów z klasycznymi dzwonami i łączenia ich z japońskimi katanami z malowanego jedwabiu. Kłaniają się też chwilami lata 60, geometryczne wzory, kontrasty kolorystyczne i ulubione przez nas paski. I oczywiście, mamy też bardziej minimalistyczną linię ubrań w Topshopie - proste, białe tuniki, asymetryczne cięcia, do tego czarne platformy i wyprostowane włosy, farbowane na połowie długości na zielono czy niebiesko. Jeśli spotkacie na ulicy dziewczynę z taką fryzurą, wiecie już gdzie ma swoje źródło.

Ponad 50 fotografii pokazuje czego możemy spodziewać się w sezonie wiosna-lato w kolekcji Topshopu.

Tak jak widziałyśmy na poprzednich zdjęciach, lata 70są w natarciu. Szerokie spodnie do samej ziemi, maxi sukienki, tuniki, wszystko powłóczyste, zwiewne i usiane kwiatami bądź innymi malowanymi wzorami. Do tego wzór paisley, który w tym sezonie każda z nas powinna mieć, choćby tylko na apaszce.Styl boho, post-hippie, czy jak to nazwiemy, zachęca do eksperymentów z klasycznymi dzwonami i łączenia ich z japońskimi katanami z malowanego jedwabiu.

Kłaniają się też chwilami lata 60, geometryczne wzory, kontrasty kolorystyczne i ulubione przez nas paski.

Sandałki na koturnie i mocne kontrasty kolorystyczne, Topshop wiosna/lato 2011

I oczywiście, mamy też bardziej minimalistyczną linię ubrań w Topshopie - proste, białe tuniki, asymetryczne cięcia, do tego czarne platformy i wyprostowane włosy, farbowane na połowie długości na zielono czy niebiesko. Jeśli spotkacie na ulicy dziewczynę z taką fryzurą, wiecie już gdzie ma swoje źródło.

Zwróćcie uwagę na ciekawe obcasy- niby platformy, ale plastikowe - przezroczyste, a w środku mają zatopiony normalny obcas, wysoką szpilkę. Mamy więc 2 w 1 - obcasy i koturny za jednym zamachem.

Kolekcja już sukcesywnie wprowadzana jest do sklepów.

Więcej o wiosennym lookbooku Topshopu:

Topshop, kolekcja spring/summer 2011

Topshop - wiosna 2011 - pierwsze spojrzenie

 

Nowa kolekcja Topshop - wiosna 2011 - lookbook

Nowy lookbook Topshop - wiosna 2011

Więcej o: