Romantyczna biżuteria Accessorize - wiosna 2011

Ptaszki, listki, pawie pióra i kamee - takie motywy przewodnie znajdziemy w biżuterii Accessorize na wiosnę 2011.
Romantyczna biżuteria Accessorize Wiosna to najlepszy czas, by nosić ciekawe ozdoby. Ptaszki, listki, pawie pióra i kamee - takie motywy przewodnie znajdziemy w biżuterii Accessorize na wiosnę 2011. Ptaszki, listki, pawie pióra i kamee - takie motywy przewodnie znajdziemy w biżuterii Accessorize na wiosnę 2011. O biżuterii z motywami zwierzęcymi już pisałyśmy, bo od kilku sezonów fascynują nas sowy, jaskółki i małe ptaszki. Wiosną nic się w tej materii nie zmieni, bo przecież to najlepszy czas żeby nosić w uszach kwiaty. Oprócz zwierzątek biżuteria obrodziła w listki - piękny i bardzo delikatny, pozłacany naszyjnik i pawie pióra, których chyba nic nie zdetronizuje. Podobają nam się także naszyjnik z kokardką oraz pierścionek kamea, bo mamy sentyment do dodatków retro. Biżuteria Accessorize na ten sezon świetnie pasuje do romantycznych dziewczyn noszących sukienki w kwiatki i do fanek stylu boho w powłóczystych sukniach maksi. Trend rockowy w dodatkach jest w wyraźnym odwrocie - nic zresztą dziwnego, skoro i w ubraniach królują teraz pastele i beże.

O biżuterii z motywami zwierzęcymi już pisałyśmy, bo od kilku sezonów fascynują nas sowy, jaskółki i małe ptaszki. Wiosną nic się w tej materii nie zmieni, bo przecież to najlepszy czas żeby nosić w uszach kwiaty.

Oprócz zwierzątek biżuteriaobrodziła w listki - piękny i bardzo delikatny, pozłacany naszyjnik i pawie pióra, których chyba nic nie zdetronizuje.

Podobają nam się także naszyjnikz kokardką oraz pierścionek kamea, bo mamy sentyment do retro dodatków.

Accessorize, wiosna 2011, ok. 66 zł

Biżuteria Accessorize na ten sezon świetnie pasuje do romantycznych dziewczyn noszących sukienki w kwiatki i do fanek stylu boho w powłóczystych sukniach maksi. Trend rockowy w dodatkach jest w wyraźnym odwrocie - nic zresztą dziwnego skoro i w ubraniach królują teraz pastele i beże.

Więcej:

Biżuteria w kształcie zwierząt, materiały prasowe, kolaż Groszki.pl

Przegląd: biżuteria z motywami zwierzęcymi

Więcej o: