Kożuchy - w nich na pewno nie zmarzniesz zimą

Nie ma lepszego okrycia na zimę niż kożuchy! Nie dość, że są bardzo ciepłe i komfortowe, to świetnie wyglądają w każdej stylizacji. Sprawdźcie nasze propozycje!

Idealny płaszcz na zimę

Siarczyste mrozy, to nie lada wyzwanie nie tylko, aby wyjść z uśmiechem na twarzy z domu, ale także by stworzyć ciepłą i modną stylizację. Przy takich temperaturach najlepszym wyborem okażą się kożuszki. Każdej zimy powracają jak bumerang i cieszą się powodzeniem. Dlaczego je tak kochamy? Przede wszystkim za ciepło, jak nam dają. Od dawana wiadomo, że wełna jest jednym z najcieplejszych włókien. Kożuchy kojarzone są z Grenlandczykami, którzy o tym, jak przezwyciężyć chłód, wiedzą najlepiej.

Wybór z zgodzie z własnym sumieniem

Oprócz praktycznego zastosowania kożuchy są bardzo modnym i stylowym okryciem wierzchnim na zimę. Pokochały go gwiazdy i blogerki, a w sieciówkach aż roi się od przeróżnych propozycji ze sztucznej i prawdziwej skóry. W tej kwestii każdy z nas ma prawo kierować się własnym sumieniem. Aby żyć w zgodzie z przeciwnikami naturalnych wyrobów skórzanych powinnyśmy wybierać płaszcze ze skóry sztucznej. Ponad to, producenci dbają o to, aby ekologiczne zamienniki były równie ciepłe i stylowe.

Moda na kożuchy

Kożuchy mogą dodać nam optycznie kilka kilogramów. W tym przypadku warto kupić model, który będzie przewiązywany w pasie i podkreśli naszą talię. Kożuszki świetnie wyglądają do śniegowców, ale dobrze czują się również w towarzystwie kozaków za kolano. Wzbogacając stylizację ciekawymi akcesoriami w formie czapki, szalika i rękawiczek możemy być pewne, że nawet najsroższa zima nie przeszkodzi nam w byciu modnie ubraną.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ