Solar - kolorowa kolekcja na zimę

Zobacz nową, zimową kolekcję marki Solar i wprowadź trochę barw do swoich stylizacji.

Marka Solar postanowiła pokolorować nam zimę i stworzyła właśnie nową kolekcję opierającą się na energetycznych barwach. Dzięki nim Twoja zimowa stylizacja z pewnością wyróżni się na tle szarej pogody.

W zimowej kolekcji znajdziemy również spokojne beże oraz szarości, jednak przeważać będą elektryzujące kolory, które przyciągają wzrok. Na pierwszym miejscu pojawia się czerwień. Sprawdzi się ona zarowno jako wieczorowy total look oraz jako delikatny akcent w postaci samych dodatków. Nie zabraknie również jednego z najmodniejszych kolorów od kilku sezonów, czyli mocnej marsali.

Jako ożywienie do stonowanych zimowych stylizacji z pewnością przydzadzą się ciepłe barwy jak pomarańczowy, żółty oraz odcienie różu. Zimą nie może zabraknąć również klasycznej już stylizacji opierającej się na kolorze niebieskim - od kobaltu po stonowany granat.

 

Solar - kolorowe stylizacjeSolar - kolorowe stylizacje

 

 

Pamiętaj, ze nie musisz obawiać się kolorowych stylizacji. Jeśli nie jesteś fanką odważnych, barwnych propozycji, to przemyć do swoich spokojniejszych stylizacji kolorowe dodatki, które nieco ożywią całe zestawienie. Wszystkie potrzebne ubrania oraz dodatki w ciekawych kolorach znajdziesz w zimowej kolekcji Solar.

Więcej o: