Jakob Kosel i Karolina Pisarek w kampanii Apart. Zobacz efekty sesji!

Uczestnicy 'Top Model' w obiektywie Marcina Tyszki! Zobacz, jak poradzili sobie finaliści programu w sesji ślubnej w kampanii Apart!

Jak radzą sobie uczestnicy Top Model po programie?

Na losy uczestników 'Top Model' często nie ma wpływu wygrana w programie. W pracy w modelingu największe znaczenie mają wymiary i osobowość, których często brakuje wybranym przez telewidzów zwycięzcom. Ostatnia edycja Top Model przyniosła obfite plony w nowe talenty. Tuż po finale programu, w którym wygrał Radek Pestka, zaczęły dochodzić do nas wiadomości o nowych zleceniach finalistów w dużych kampaniach i pokazach. Niedługo po tym mogliśmy zobaczyć Jakoba Kosela w pokazie Roberta Kupisza, a Karolina Pisarek została twarzą kampanii La Mania, której dyrektor kreatywną jest Joanna Przetakiewicz. Dużo słyszy się również o sukcesach Andre Whyte, Natalii Gulkowskiej i coraz bardziej znanej Karolinie Gilon, która została prowadząca jednego z programów telewizyjnych.

Kampania Apart

Jakiś czas temu, w mediach pojawiły się zdjęcia zza kulis sesji zdjęciowej nowej kampanii Apart. W sesji ślubnej wzięli udział Karolina Pisarek i Jakob Kosel. Oboje walczyli w finale o wygraną, ale ostatecznie nie udało im się zgarnąć nagrody, pomimo iż Jakob był dla wielu faworytem. Modele podpisali kontraty z agencją Avant Models i jak na razie bardzo dobrze radzą sobie w modelingu. Jakob oprócz pozowania na sesjach, chodzi w wielu pokazach polskiech projektantów. Wielu wróży mu międzynarodową karierę ze względu na idealne proporcje ciała i świetną twarz.

Zachwycające efekty sesji

Zdjęcia do nowej kampanii Apart wykonywał Marcin Tyszka, który zasiadał na jednym z foteli jurorskich w programie i fotografował uczestników podczas z sesji w programie. Aż trudno oprzeć się od słów zachwytu! Karolina i Jakob wyglądają rewelacyjnie. Są młodzi, bije od nich świeżość i naturalność. Pozują jak zakochani! Oto efekty kampanii:

 

Sesja ślubna ApartApart

Sesja ślubna ApartApart

 

Sesja ślubna ApartApart

 

Sesja ślubna ApartApart

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ