Ciepłe czapki na zimę - nasze typy z wyprzedaży

Zimowa aura coraz bardziej daje się we znaki! Sprawdź, jakie czapki dla Ciebie wybraliśmy. W nich na pewno nie zmarzniesz!

Modnie i zdrowo

W Twojej zimowej garderobie nie może zabraknąć czapek! Zima w pełni! Śniegu coraz więcej, a temperatury spadają coraz bardziej w dół i nie pozwalają nam wyjść na zewnątrz bez odpowiedniego zabezpieczenia przed chłodem. Duża ilość kobiet nie lubi czapek. Uważa je za mało kobiece i nieeleganckie. W dodatku ściągając je włosy się elektryzują i wyglądaja na oklapnięte. Jednak, to czym możemy się narazić nie nosząc okryć głowy przy takich temperaturach jest znacznie poważniejsze niż kwestie estetyczne. Oprócz groźnych chorób i wiecznego zmarznięcia, niszczymy swoje włosy od nasady. Mróz negatywnie wpływa na skórę głowy. Gruczoły łojowe pracują wolniej, przez co włosy pozbawione są warstwy ochronnego tłuszczu i są podatne na uszkodzenia. W skrócie, coraz więcej włosów będzie nam wypadać i łamać.

Czapka na zimę w Twoim guście

Tymczasem, producenci dbają o wymogi nawet największych estetek i w ich ofercie znajdziemy najróżniejsze modele: klasyczne, eleganckie, kolorowe i takie z lekkim przymrożeniem oka. Są dostępne fasony beanie, z pomponem oraz czapki uszatki. Możemy przebierać w kolorystyce oraz zdobieniach. Warto mieć kilka, zupełnie różnych, czapek, wtedy bezproblemowo będziemy mogły dobierać je do swoich stylizacji.

Oto nasze propozycje z wyprzedaży!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o: