Suknie ślubne od Roberta Kupisza - czym zaskoczy nas tym razem?

Koniecznie zobaczcie, w czym projektant zaprowadziłby do ołtarza fanki swojego stylu. Będziecie zaskoczone!

Suknie ślubne TOGETHER FOREVER by Q?? Robert Kupisz to pierwsza propozycja projektanta dla przyszłych panien młodych. Odbiegają od grunge'owego stylu, do jakiego przywykliśmy w dotychczasowych kolekcjach Kupisza. Ale czy oby na pewno? Czytajcie do samego końca, bo w tej historii kryje się drugie dno!

źródło zdjęć: robertkupisz.comźródło zdjęć: robertkupisz.com

Robert Kupisz proponuje niezwykle subtelne, delikatne i dziewczęce suknie ślubne. Zamiast ciężkich, rozłożystych, a tym samym przytłaczających materiałów projektant widzi swoje przyszłe panny młode w lekkich, zwiewnych tkaninach, które nadają sylwetkom niezwykłego wdzięku. Sukienki dostępne są w dwóch kolorach: białym oraz szarym, a także w dwóch długościach - krótkiej oraz klasycznie długiej.

źródło zdjęć: robertkupisz.comźródło zdjęć: robertkupisz.com

Jednak Robert Kupisz nie byłby sobą, gdyby w jego projekcie nie było małej dozy niepokory. I tym razem nie odpuścił nawet w przypadku ślubnych propozycji. Otóż w cenie sukienki zawarta jest niecodzienna usługa... Po ceremonii ślubnej była już panna młoda może przyjść ze swoją suknią i poprosić o jej skrócenie oraz przefarbowanie. Oczywiście jak to w stylu Kupisza - farbowanie odbywa się ręcznie, a proponowane kolory to blady róż, gołębi szary oraz beż. Dzięki takim zabiegom sukienka nabiera typowego drapieżnego charakteru, za który pokochaliśmy buntowniczą twórczość projektanta. Robert Kupisz na dobre odmienił polską modę, a teraz zmienia smutny los sukien ślubnych, które po najważniejszym dniu w życiu każdej kobiety lądują na dnie szafy. Teraz suknie ślubne mogą pozostać z nami forever!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Więcej o: