Najfajniejsze czapki damskie do 100 zł

Czapki zimowe są tak różnorodne, że bez większych problemów dobierzesz coś odpowiedniego dla siebie. Zobacz nasze propozycje!

Czapki zimowe to uszatki, wełniane czapki robione na drutach i uszatki, ale również kapelusze damskie. Ostatnio dużą popularnością cieszą się czapki beanie.

Czapki damskie na zimę

Zimą chętnie nosimy czapki damskie zrobione z wełny lub dzianiny. Uwielbiamy pompony. Nie tylko te wełniane, ale również wykonane z futerka. Te drugie pasują zarówno do sportowych kurtek, jak i do płaszczy. Słodkie i dziewczęce są czapki damskie ozdobione koralikami, jetami, perełkami lub lśniącymi w słońcu cyrkoniami. Nie mniej kobiece, choć zupełnie inne są uszatki. Najbardziej lubimy modele wykonane w całości z imitacji futra. Sprawdzą się nawet przy największym mrozie i naprawdę ślicznie wyglądają.

Kapelusze damskie jako alternatywa dla czapki zimowej

Kapelusze damskie są stałym elementem zimowych kolekcji. Nie możesz liczyć na to, że nie zmarzniesz w nich przy -20 stopniach mrozu, ale za to jak będziesz wyglądała! Czy je nosić? Oczywiście! Gdy słupek rtęci w termometrze oscyluje wokół zera będą jak znalazł.

Kapelusz jest doskonałym dodatkiem do eleganckiego wełnianego płaszcza. Warto podkreślić kobiecy look tuszując mocno rzęsy i używając matowej pomadki w jednym z odcieni czerwieni. Przy ciemnych włosach sprawdzą się kolory zbliżone do bordo lub krwista czerwień. Blondynki pięknie wyglądają w czerwieni arbuza czy innych jaśniejszych odcieniach czerwonego.

Czapki beanie do luźnych stylizacji

Całkowitym przeciwieństwem eleganckiego kapelusza jest modna od kilku sezonów czapka beanie. Ma niezwykle prostą formę. Możesz kupić jednolity model lub wybrać czapkę z nadrukiem wyrażającym Twoje aktualne samopoczucie lub poglądy. Na tak małej powierzchni nie zawsze mieszczą się całe hasła. Często spotkasz się ze skrótami takimi jak "YOLO" pochądzące od "You olny live once". Codziennie rano, gdy staniesz przed lustrem napis przypomni Ci, że "Żyje się tylko raz" i warto wykorzystać ten dzień na tyle, na ile się tylko da. A Ty jaki napis najchętniej umieściłabyś na swojej czapce?

Więcej o: