Cardio Bunny - poznaj nową polską markę odzieży sportowej

Ubrania z myślą o aktywnych i niezależnych kobietach - zobacz, co oferuje nam Cardio Bunny!

Sport stał się dla wielu z nas stylem życia. To oczywiste, że chcemy świetnie wyglądać zarówno w pracy, podczas spotkań ze znajomymi czy bliskimi, w co wkładamy sporo wysiłku. Ale dlaczego miałybyśmy odpuszczać na siłowni? Cardio Bunny wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom spełniając je w 100%.

 

Cardio Bunny - aktywnie i stylowoCardio Bunny - aktywnie i stylowo

 

Cardio Bunny to nowa polska marka odzieży sportowej. Co wyróżnia propozycje marki na tle konkurencji? Ubrania Cardio Bunny są wygodne, kobiece i unikatowe. Charakteryzują się świetnym designem, wysoką jakością i możliwością komponowania różnych zestawów wyjściowych. Ale jest coś jeszcze...

Materiał, z którego wykonane są spodnie Cardio Bunny zawierają w swoim słladzie algi morskie? Jakie ma to znaczenie podczas ćwiczeń? Podczas wysiłku algi rozgrzewają ciało, co wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Innowacyjność ubrań Cardio Bunny polega na zastosowaniu systemu Itofinish kelp zawarty w materiałach marki. Jest to naturalny produkt bogaty w minerały, witaminę B, jod i inne komponenty niezbędne do funkcjonowania organizmu ludzkiego. Jeden z jego składników GOTU KOLA stymuluje produkcję substancji zatrzymujących kolagen, dzięki czemu naskórek jest dobrze nawilżony i pozbawiany cellulitu. Produkt ten zawiera również ginko, które odpowiada za drożność tętnic, a tym samym swobodny przepływ krwi i tlenu w organizmie. Ekstrakt w bogatej w jod brunatnicy przyspiesza metabolizm, zapewnia skórze jędrność i zdrowszy kolor. Aktywne produkty zamknięte są w mikrokapsułkach, które uwalniane są w czasie użytkowania.

Legginsy i topy Cardio Bunny zaprojektowano w klasycznych - czarnych kolorach, jak również w bardziej odważnych barwach - różowym czy seledynowym. W kolekcji znajdziecie również wzorzyste propozycje, z których możecie stworzyć unikatowe zestawy. Nam szczególnie podobają się topy, które poza siłownią prezentują się równie fantastycznie. Każdy model posiada inne zapięcie, co również jest dodatkowym plusem odzieży Cardio Bunny.