Kolekcja Orsay "Modern Romance" - nasza relacja z press day marki

Zobacz flirt nowoczesnych trendów w nadchodzącej kolekcji Orsay i daj się uwieść stylowym powiewom wiosny.

Nowe miejsce na modnej mapie Warszawy - ŚRD/PŁD stało się na jeden dzień gorącym zakątkiem Miami. Wszystko to za sprawą najnowszej kampanii promującej kolekcję Orsay zatytułowaną Modern Romance. To właśnie modne, upalne Miami stało się tłem dla najnowszej kolekcji marki na sezon wiosna-lato. A co działo się podczas press day Orsay w ŚRD/PŁD? Uprzejmie donosimy.

 

Propozycje Orsay na sezon wiosna-latoPropozycje Orsay na sezon wiosna-lato

 

Organizatorzy press day Orsay jak zwykle nie zawiedli nas pomysłowością w aranżacji przestrzeni dla prezentowanej kolekcji. W warszawskim ŚRD/PŁD mimo grudniowej pogody było czuć powiew egzotyki. Palmy, tropikalne owoce, hawajskie akcesoria i plażowe gadżety przeniosły nas w świat wakacyjnych marzeń, jednocześnie tworząc świetne tło dla kolekcji na ciepłe sezony. Wiosenno-letnia kolekcja Orsay Modern Romance to przede wszystkim kwieciste motywy podane na pastelowej palecie kolorystycznej. Takie propozycje świetnie sprawdzą się zwłaszcza w wiosennym okresie. Znajdziemy tu mnóstwo propozycji, z których stworzymy monotematyczne komplety, np. spodnie/spódnica + bluzka + żakiet.

 

Prezentacja kolekcji Orsay Modern Romance cieszyła się dużą popularnościąPrezentacja kolekcji Orsay Modern Romance cieszyła się dużą popularnością

 

Podobnie historia ma się w propozycjach letnich, z tym że kolory są już mocniejsze, linie mocniej zarysowane. Widać mocne inspiracje stylem retro - plisy, proste fasony, a także w kolorystyce i fakturze materiałów. Z jednej strony mamy delikatne kolory natury, które splatają się z energetycznymi, mocnymi barwami. Z drugiej natomiast kobiece fasony stoją w opozycji do geometrycznych wzorów. W kolekcji nie zabrakło także klasycznych  propozycji - skórzanych kurtek, prostych żakietów, eleganckich koszul i spódnic. Każda z nas, współczesnych kobiet nosi w sobie romantyczkę.

W kolekcji Modern Romance marki Orsay znajdziemy coś dla siebie na każdą okazję. Też już nie możecie się doczekać, kiedy znajdzie się w sklepach?

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: