Sukienki studniówkowe do 300 zł

Zbliża się jeden z najważniejszych bali w Twoim życiu, a Ty wciąż zastanawiasz się w co się ubrać? Przygotowaliśmy przegląd najmodniejszych modeli do 300 zł!

Studniówka, to jeden z najważniejszych balów w całym życiu. Tego dnia nic nie może nam popsuć dobrej zabawy. W naszej kreacji wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Dlatego warto rozpocząć przygotowania na kilka tygodni wcześniej. Zwłaszcza teraz, kiedy gorący okres przedświątecznych zakupów i domowych obowiązków totalnie zaprząta nam głowę.

 

sukienki

 

Elegancja Francja

Wybór sukienki na studniówkę musi być skrupulatnie przemyślany. Otóż, bal studniówkowy to szkolna uroczystość, na której bawi się również grono pedagogiczne i rodzice. Duży wpływ na wybór sukienki ma tradycja i rodzaj szkoły do jakiej uczęszczamy. Innymi zasadami będą kierować się szkoły katolickie, a innymi publiczne. Jednak, jedno jest niezmienne. Na balu studniówkowym należy wyglądać elegancko. Obowiązującym standardem jest długość minimum przed kolano. Maturzystki od paru sezonów lubią wybierać również długości maxi. Są bardzo efektowane i kobiece, ale mogą sprawiać trudności w późniejszej zabawie na parkiecie. Panującymi kolorami są czerń, granat, szarość i biel, ale nie jest grzechem przyjść w kolorowej sukni we wzory. Ważne by kreacja była stonowana, poważna i spełniała dress code wielkiej szkolnej uroczystości. Zawsze modnym wyborem są sukienki z koronki, które są bardzo eleganckie, ale zarówno kobiece.

 

 

sukienki

 

 

Kreacja na jeden raz

Kupując sukienkę studniówkową warto przemyśleć czy jest uniwersalna. Nie chcemy przecież, aby była sukienką na jeden raz. Dlatego warto inwestować w kreacje w stonowanych kolorach, bez nadmiaru zdobień i z dobrych materiałów. Dobierając odpowiednie dodatki będziemy mogli założyć ją jeszcze nie raz na wielkie wyjścia.

 

sukienki

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl