Co mówi o Tobie twoja fryzura - sprawdź

Zobacz, co mówi o Tobie Twoja fryzura. Sprawdź, czy te opisy zgadzają się z Twoją osobowością.

Masz ulubioną fryzurę, którą wykonujesz najczęściej? Często nosisz rozpuszczone albo związane w kucyk włosy? Twoja fryzura może wiele o Tobie powiedzieć. Sprawdź, co i przekonaj się, czy jest to zgodne z prawdą.

 

Rude, falowane włosy

Kobiety o rudym kolorze włosów są zazwyczaj postrzegane jako zabawne osoby, z którymi nie można się nudzić. Nie ważne, czy masz naturalny rudny kolor włosów czy farbowane. Jeśli dodatkowo nosisz zazwyczaj rozpuszczone i lekko falowane włosy, to otoczenie będzie Cię odbierać jako wyluzowaną, ale trochę też romantyczną kobietę. Ognista ruda barwa daje również do zrozumienia, szczególnie mężczyznom, że jesteś bardzo temperamentna, a w związkach często zmieniasz zdanie.

 

Przedziałek na środku

Jeżeli często robisz sobie przedziałek na środku, to oznacza to, że nie lubisz być w centrum uwagi i jesteś raczej wycofaną osobą. Bywasz nierozważną romantyczką, kochasz spokój i potrafisz docenić prawdziwych przyjaciół. Masz też zmysły artystyczne. Znasz się na sztuce. Jesteś dosyć wrażliwa, ale zarazem uparta, co pomaga Ci osiągać zamierzone cele.

 

Falowane lub proste

Jeśli masz naturalne proste włosy, ale często je falujesz, to oznacza to, że lubisz dobrą zabawę oraz kochasz być zauważana. Nie lubisz, gdy ktoś Cię ignoruje. Właśnie, dlatego starasz się wyróżnić swoją fryzurą i świetnie dopasowujesz ją do okazji. Odwrotnie jest z kobietami o naturalnie falowanych włosach, które często je prostują. Marzą one o posiadaniu bardziej uporządkowanego i spokojniejszego życia niż mają w rzeczywistości.

 

Krótkie włosy w nieładzie

Krótkie włosy symbolizują praktyczność. Jeżeli masz krótkie włosy, które są zazwyczaj w kontrolowanym nieładzie, to jesteś osobą rozsądną, która nie lubi sobie zaprzątać głowy bzdurami. Stąpasz mocno po ziemi i żyjesz chwilą.

 

Kok albo gładki kucyk

Codziennie rano robisz sobie gładki kucyk, warkocz albo kok i chodzisz tak cały dzień? Jeśli tak, to również cenisz sobie praktyczność oraz wygodę. Jesteś też osobą krytyczną zarówno jeżeli chodzi o samą sobie, jak i swoje otoczenie. Bywasz także marudna, ale kochasz spędzać swój czas ze znajomymi.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl