Warstwowe stylizacje według marki Solar

Zobacz propozycje warstwowych stylizacji od marki Solar.

Warstwowe stylizacje okazały się niezwykle popularne tej jesieni. W tym sezonie polegają one przede wszystkim na miksowaniu różnych wzorów oraz faktur i krojów.

Podczas tworzenia warstwowych stylizacji powinniśmy kierować się zasadą "od najcieńszego po najgrubsze", czyli najpierw możemy założyć cienką bluzkę zakończoną przykładowo golfem, na nią zakładamy sukienko-sweter, a dopiero na sam koniec narzutkę albo kardigan.

Marka Solar do warstwowych stylizacji proponuje wykorzystać lekkie golfy, basicowe bluzki, dopasowane sukienki oraz wzorzyste swetry, które będą stanowić idealną podstawę do tego typu zestawień. Połączone z kamizelkami, klasycznymi płaszczami lub puchowymi kurtkami dadzą naprawdę interesujący i ciepły efekt.

 

Solar - warstwowe stylizacjeSolar - warstwowe stylizacje

 

Solar ukazuje także dosyć nietypową propozycję jaką jest monochromatyczna warstwowość, która polega na zestawianiu ze sobą ubrań w tym samym kolorze, ale różniących się fakturą i fasonem. Daje to naprawdę ciekawy i stylowy rezultat. Będzie to świetna alternatywa dla kobiet lubiących stonowane zestawienia. Dodatkowo taka monochromatyczna stylizacja optycznie wyszczupla sylwetkę!

 

Solar - monochromatyczne warstwowe stylizacjeSolar - monochromatyczne warstwowe stylizacje

 

Jak widzisz dobry styl można spokojnie połączyć z wygodą oraz ochroną przed zimnem. Warstwowe stylizacje sprawią, że będziesz modna i przy okazji nie pozwolą Ci zmarznąć.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: