Wedding 2016 by Rina Cossack - zobacz ślubną kolekcję

Zobacz nową kolekcję sukien ślubnych marki Rina Cossack.

Rina Cossack to luksusowa marka odzieżowa założona przez młodą i zdolną projektantkę Justynę Żmijewską. Projektantka w swoich projektantach stara się podkreślać kobiecość oraz naturalność. Często bawi się geometrycznymi konstrukcjami, ale stawia przede wszystkim na elegancję i prostotę, w której przemyca nutkę szaleństwa. Projekty marki Riny Cossack można było oglądać na wielu prestiżowych wydarzeniach jak Eurowizja, Wybory Miss Polski, Warsaw Fashion Street czy Warsaw Fashion Weekend. Ponadto markę uwielbiają też gwiazdy między innymi Ewa Farna, Anna Mucha, Joanna Krupa oraz Edyta Herbuś.

Suknie ślubne Riny Cossack zawsze zaskakują pomysłowymi detalami oraz nieszablonowymi rozwiązaniami w połączeniu z klasyką i elegancją. Kolekcja przygotowana na 2016 rok zawiera dużo koronek, zwiewnych tkanin oraz jest nawiązaniem do modnego od paru sezonów minimalizmu. Będzie, więc świetnym wyborem dla panien młodych, które kochają klasyczne suknie ślubne, ale chcą się również wyróżnić ciekawym detalem.

 

Rina CossackWedding 2016 by Rina Cossack

 

Kolekcja Wedding 2016 została stworzona z myślą o pannach młodych, które lubią nowoczesność z nutką romantyki. W kolekcji znajdziemy głębokie dekolty oraz kroje podkreślające kobiece kształty. Suknie są w dużej mierze wykonane z muślinu oraz koronek, co tylko podkreśla ich zwiwność. Zapewniają też wyjątkowy komfort, co jest bardzo ważne podczas tego najważniejszego dnia w życiu każdej kobiety.

Kolekcja jest już dostępna w Atelier RINA COSSACK przy placu Konstytucji 5 m.13 w Warszawie, gdzie można również wspólnie z projektantką marki, Justyną Żmijewską i w miłej oraz profesjonalnej atmosferze stworzyć całą niepowtarzalną stylizację ślubną. Gorąco polecamy!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: