Agnieszka Szulim - stylizacje tropem gwiazd

Agnieszka Szulim to jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego showbiznesu. Jej styl jest odważny, ale bardzo przemyślany.

Widać, że lubi eksperymentować i wychodzi jej to naprawdę dobrze! Jest jedną z promotorek dobrego stylu, którą dobrze jest się inspirować. Z pewnością dobry wygląd zawdzięcza również idealnej figurze i wzrostowi. Może pozwolić sobie na wymyślne formy oraz zestawienia kolorystyczne i nie musi martwić się efekt pogrubienia. Zawsze wygląda fenomenalnie.

Agnieszka Szulim kolażgroszki.pl

 

Dziennikarka lubi projekty polskich designerów i często wybiera je na wielkie wyjścia. Ta stylizacja, chociaż przez wielu jest uważana za nietrafioną, ujawnia oryginalność stylu prezenterki. Buty oraz jedno ramiączko zmienia charakter na mniej wieczorowy i formalny.

 

Agnieszka Szulim kolażgroszki.pl

 

Agnieszka Szulim uwielbia się w sportowej elegancji. Nic dziwnego. My również ją w niej uwielbiamy. Gruby szal wraz z trapezowym płaszczem wygląda bardzo elegancko, ale  zdecydowanie niesztampowo. Takie połączenia są idealne dla kobiet o wzroście modelek.

 

Anieszka Szulim kolażgroszki.pl

 

Nikt tak świetnie nie umie łączyć elegancji i pełnego luzu jak Agnieszka Szulim. Jak wiemy, uwielbia motocykle, może dlatego w jej stylizacjach często pojawiają się skórzane spodnie. Gwiazda wie jak styl na 'hipsterkę' łączyć z klasyką, a przy tym wyglądając bardzo kobieco. Wysokie szpilki, mocny kolor na usta i droga torebka - to zestaw Agnieszki Szulim.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ