Stylizacja na celowniku - Agnieszka Szulim

Wczoraj z okazji piątych urodzin marki Bizuu odbył się specjalny pokaz. Oczywiście na wydarzeniu nie zabrakło gwiazd. My przyglądamy się stylizacji Agnieszki Szulim.

Bizuu to marka ubrań, które pokochały kobiety w całej Polsce, i nie mówię tu tylko o gwiazdach! Ma ona rzeszę fanek w każdym przedziale wiekowym i w każdym mieście. Bizuu to marka stworzona dla modnych indywidualistek, wyrażająca ambicje i pasje współczesnych kobiet.

We wtorek w Studiu ATM w Warszawie odbył się pokaz kolekcji wiosna-lato 2016 Bizuu. Prezentacja była połączona również z urodzinami marki, więc było co świętować! Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście gwiazd. Pojawiły się między innymi: Agnieszka Szulim wraz z narzeczonym, Paulina Krupińska, Dorota Czaja, Paulina Sykut, Anna Wendzikowska, Rafał Maślak, Edyta Pazura czy Katarzyna Zielińska. Wszystkie oczywiście pięknie i oryginalnie ubrane.

My jednak szczególną uwagę zwróciliśmy na stylizację pierwszej z wymienionych, czyli Agnieszki Szulim. Dziennikarka jak zwykle pozostała wierna swojemu stylowi - a uwielbia ona nonszalancje boho. Tym razem również nie zabrakło inspiracji iście z lat 70. Szerokie jeansowe spodnie marki Gucci, czarny T-shirt, a do tego piękny żakiet autorstwa domu mody Bizuu. Całość Agnieszka wykończyła zgrabną torebką od Chloe i świeżym, lekkim makijażem.

 

Agnieszka SzulimWBF

 

Dlaczego najbardziej spodobała się nam ta stylizacja? Ponieważ jest inna niż wszystkie! Luźna, swobodna, ale przy tym elegancka i nonszalancka! Jest to dobry styl do naśladowania!