Quiosque w rozmiarze 42 - zobacz nową kolekcję w większych rozmiarach

Obejrzyj nową ofertę marki Quiosque przygotowaną specjalnie dla kobiet o większych rozmiarach.

Kobiety o rozmiarach 42+ często mają problem ze znalezieniem ubrania w popularnych sieciówkach. Wyjście na zakupy kojarzy się im z prawdziwą męką. Narzekają, że trudno jest znaleźć ładne i pasujące na nich ubranie.

Na szczęście coraz więcej marek poszerza swoje oferty o większe rozmiary. Jedną z nich jest na przykład Quiosque, dla której liczy się przede wszystkim zadowolenie klientek. Dla nich właśnie marka tworzy coraz to nowsze i bogatsze kolekcje, w których możemy odnaleźć modne fasony i wzory.

Tym razem marka Quiosque postanowiła udowodnić, że w kobiety mogą wyglądać dobrze w każdym rozmiarze, dlatego stworzyła nową kolekcję specjalnie dla pań o rozmiarach od 34 aż do 48. Dzięki temu każda kobieta znajdzie ubranie, które idealnie dopasuje się do jej sylwetki.

 

QuiosqueQuiosque w większych rozmiarach

 

W nowej ofercie znajdziemy niemal wszystkie elementy garderoby w szerokiej i niezwykle modnej gamie kolorystycznej. Pojawią się piękne sukienki dzianinowe, spódnice ołówkowe ze skórzanymi wstawkami, dopasowane żakiety, bluzki koszulowe, kombinezony oraz sukienki koktajlowe. Odzież dopasowana jest także do zróżnicowanego wieku klientek, dlatego w ofercie Quiosque znajdą coś dla siebie zarówno dojrzałe, jak i młode kobiety.

Pamiętaj, że jeżeli nosisz większy rozmiar niż 38, to nie masz powodów do zmartwień. Możesz wyglądać równie atrakcyjnie jak kobiety o szczuplejszej figurze. Wystarczy tylko, że dobierzesz dla siebie odpowiednie fasony i podkreślisz swoje walory. Nie bój się eksperymentować z modą. Szukaj odpowiednich ubrań i czuj się pięknie!

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Więcej o: