Manicure - jesienne trendy według Pardon My French

Zobacz jakie trendy w manicure proponuje nam Pardon My French.

Warto znać nie tylko trendy panujące obecnie w modzie, ale także i te dotyczące makijażu oraz manicure'u, gdyż one również zmieniając się w każdym sezonie. Dziś dowiemy się jakie trendy proponuje nam Antonina Papiewska - manicurzystka salonu Pardon My French.

Pardon My French to salon kosmetyczny znajdujący się w Warszawie przy ulicy Belwederskiej. Pracownicy salonu dbają o każdy detal i zadowolenie klienta stawiają zawsze na pierwszym miejscu. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. A jaki manicure będzie najmodniejszy jesienią według Pardon My French?

W sezonie jesiennym stylistów inspiruje przede wszystkim natura i jej godne dostrzeżenia elementy jak blask księżyca, rozświetlona noc, zorza polarna, klimat arktycznego nieba oraz ogień. W tym sezonie w manicurze widać również inspirację modą, dlatego na paznokciach królować będą: połysk, kaszmir, purpura, zamsz, skóra, złoto, metal oraz zwierzęce motywy, które królowały na pokazach największych domów mody.

Jesienią najmodniejsze będą paznokcie o kształcie delikatnego migdała. Postaw na połysk. Na topie są lakiery w kolorach mieniących się kamieni szlachetnych i wszystkie odcienie czerni. Najlepsza bazą do zdobień jest pomalowanie paznokci królewską purpurą i krwistą czerwienią. Te kolory najlepiej połączyć z perłą lub lśniącą stalą. Detale mogą pojawić się w postaci pigmentu, brokatu czy cyrkonii. Wolisz kwadratowy kształt płytki? Jeśli tak, postaw na odcienie miedzi i mosiądzu - podpowiada Antonina Papiewska.

Karnawał to idealny moment na zabawę i urodowe eksperymenty - zwłaszcza, gdy na co dzień stawiasz na klasykę. Teraz możesz zaszaleć! W karnawale postaw na eleganckie i smukłe migdałki lub naturalny kształt kwadratu. Kolor? Koniecznie błyszczący. Niech zainspiruje cię platyna, diamenty, białe złoto, arktyczna mieniąca się biel czy kość słoniowa. Te odcienie stworzą doskonały duet z najmodniejszym w tym sezonie kaszmirem, alapaką, zamszem, czyli miękkimi, delikatnymi i ciepłymi materiałami. Do wykonania zdobień stosujemy połyskujące pigmenty w odcieniach grafitu i stali. Możemy również całkowicie przełamać kolor dodając ogniste akcenty - dodaje Antonina Papiewska.

I jak? Wypróbujesz któryś z tych trendów? My z pewnością!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ