Wzory od marki Solar - przegląd wzorzystych propozycji

Zobacz przegląd wzorzystych ubrań od marki Solar.

Marka Solar dołączyła do grona marek, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jesienią wszelkie wzory, a w szczególności te geometryczne, będą królować na listach trendów. Oprócz geometrii pojawiają się także ostre cięcia, fantazyjne printy oraz nieregularny bryły. Tego wszystkiego można się też doszukać u marki Solar.

Najnowsza kolekcja to propozycje dla miłośniczek ponadczasowej elegancji. Ubrania i akcesoria w stonowanych kolorach zdobią drobne ornamenty, jak kratka vichy i drobne grochy. Solar pomnożył klasykę z ciekawymi wykończeniami, oferując modele zachwycające swoją prostotą, nieoczywistym designem i szykownymi detalami.

Solar na jesień 2015 proponuje zarówno duże wzory, jak i drobne printy. Figury zdobiące płaszcze oraz swetry przykują uwagę i ożywią monochromatyczne zestawy. W najnowszej kolekcji pojawiają się także klasyczne pulowery i proste spódnice. Ich wartość dodaną stanowią charakterystyczne aplikacje - od kwadratów, po trójkąty, pasy, kraty i... serca! Do printów w wersji maxi i mini Solar dodał stonowane kolory. Sumą tego równania będzie oryginalna stylizacja łącząca klasyczne formy z nowoczesnymi akcentami.

Solar namawia kobiety także do łączenia ze sobą różnych wzorów. Na przykład spódnicę w czarno-białe wzory proponuje połączyć ze swetrem w geometryczne bryły. Stworzy to nieprzeciętny i przyciągający uwagę look. Zabawa wzorami może dostarczyć fankom mody naprawdę dużo radości.

W naszej galerii powyżej znajdziesz przegląd wzorzystych ubrań od marki Solar. Zapraszamy do oglądania.