Wspólna kolekcja Bohoboco i Briju - zobacz zdjęcia oryginalnej biżuterii

Efektem współpracy Bohoboco i Briju jest niezwykła kolekcja biżuterii.

Najnowsza kolekcja biżuterii powstała dzięki współpracy Bohoboco z marką Briju jest przeznaczona dla wszystkich kobiet, ceniących zarówno klasyczną elegancję, jak i nowoczesne wzornictwo. Do jej wytworzenia użyto matowego srebra i dość nietypowego kamienia, jakim jest marmur. Wyróżnia się prostymi formami, subtelną kolorystyką oraz kunsztem wykonania.

"Współpraca z BRIJU była bardzo intensywna. Choć nie stawialiśmy pierwszych kroków w projektowaniu tego typu akcesoriów, dzięki partnerowi, który doskonale rozumie naszą estetykę, udało nam się stworzyć elegancką biżuterię będącą dopełnieniem ducha i filozofii marki. W efekcie udało nam się stworzyć ciekawe projekty, które mamy nadzieję trafią w gusta kobiet." - opowiada duet BOHOBOCO.

Bohoboco i Briju biżuteria

Bohoboco i Briju biżuteria

"BOHOBOCO to bez wątpienia jedni z najbardziej znanych i najlepszych projektantów na polskiej scenie modowej. Jesteśmy dumni, że udało nam się pozyskać do współpracy kolejną uznaną markę modową i tak wspaniałe osobowości. Nowa kolekcja zachwyca swoim wyglądem i jestem pewien, że zdobędzie uznanie wśród naszych Klientów". mówi Przemysław Piotrowski, Prezes BRIJU.

Wykonanie tak oryginalnej biżuterii było możliwe dzięki ogromnym możliwościom marki Briju, która posiada swój własny zakład produkcyjny umożliwiający realizację nawet najśmielszych pomysłów projektanckich. W skład kolekcji wchodzą m.in. kolekcji m.in. zawieszki do naszyjników, bransoletki oraz pierścionki.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Więcej o: