Premiera ekskluzywnej kolekcji H&M Studio. Pierwszy raz pojawiła się linia dla dzieci!

Swoją premierę miała najnowsza kolekcja H&M Studio AW15. Nowością jest wprowadzenie linii przeznaczonej dla dzieci.

Swoją premierę miała najnowsza kolekcja H&M Studio AW15. Po raz pierwszy została pokazana podczas paryskiego tygodnia mody. Nowością jest również pojawienie się miniatury kolekcji dla dorosłych, tj. linii H&M Studio Kids AW15.

W kolorystyce kolekcji przeważają typowo jesienne barwy. Znajdziesz dużo zieleni, brązów, bordo i fioletów oraz pomarańczu wpadającego w odcienie rudości. W tych kolorach pięknie prezentują się kobiety o ciepłym typie urody: miodowe blondynki, kasztanowe brunetki i rudzielce.

Kroje ubrań są proste i nawiązują do stylu retro. Są wśród nich pudełkowe fasony, spodnie dzwony i modele z podwyższonym stanem. Wśród butów króluje wygoda. Sporo modeli jest zupełnie płaska, zaś pozostałe mają wygodne słupkowe obcasy rodem z lat 90.

 

H&M Studio (mat. prasowe H&M)H&M Studio (mat. prasowe H&M)

W linii dziecięcej znalazło się dużo propozycji dla zupełnie malutkich brzdąców. Dominuje pastelowy róż i jasny odcień niebieskiego. Znajdziesz też trochę granatu, szarości, a nawet żółty zbliżony do musztardowego. Jeśli tylko zechcesz może ubrać dziecko od stóp do głów, ponieważ w kolekcji zawarto spodnie, spódnice, swetry, pajace, kurteczki, nakrycia głowy i buty.

H&M Studio na jesień-zimę 2015 łączy sportowy styl, funkcjonalność, solidną dawkę retro-futurystycznego połysku oraz nutkę ekstrawagancji. Kolekcję damską możecie zobaczyć i przymierzyć w sklepie w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 104/122, zaś dziecięcą w H&M w centrum handlowym Arkadia.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Więcej o: