Przegląd jesiennych kampanii, a w nim: H&M, Tatuum, Primamoda, Wólczanka, Reserved i inni...

Zobacz prawie 30 zdjęć z kampanii najbardziej znanych i lubianych marek odzieżowych! Przy okazji obserwujemy, jakie trendy pojawią się tej jesieni.

Nadchodząca jesień będzie bardzo zróżnicowana zarówno pod kątem krojów, jak i kolorów. W kolorystyce kolekcji pojawiają się typowe dla tej pory roku szarości, camel czy kolory ziemi. Coraz częściej jednak czerń zostaje zastąpiona przez granat. Pojawia się też sporo żywych, ekspresyjnych barw. Dodają energii stylizacjom i... nam również! Projektanci łączą jeden element w mocnym kolorze ze stonowaną całością.

Wśród najważniejszych trendów, które dominują jesienią 2015 należy wymienić boho. Nawiązania do tego stylu znajdziesz w obecności frędzli, zwiewnych tkanin i różnobarwnych nadruków na tkaninach. Obecne są zarówno w ubraniach jak i stosuje się je w akcesoriach.

Drugim ważnym elementem kolekcji są liczne nawiązania do stylu retro: pudełkowe płaszcze, trapezowe sukienki oraz kobiece fasony o kroju litery A. Do tego dochodzą szpilki z zapięciami na kostkach lub paskiem biegnącym przez środek stopy. Moda retro to kwintesencja kobiecości z nutką nowoczesności.

Przejrzyj zdjęcia z jesiennych kampanii kilku marek i zobacz, czego jeszcze możesz spodziewać się w nadchodzącym sezonie.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Więcej o: