Kulisy pokazu Bohoboco AW15

Chcesz zobaczyć zdjęcia prosto zza kulis pokazu kolekcji Bohoboco na sezon jesień/zima 2015? Zajrzyj do naszej GALERII ZDJĘĆ!

Pokaz mody trwa bardzo krótko, a poprzedzają go długie i staranne przygotowania. Za kulisami praca wre! Ubrania są prasowane i poprawiane. Makijażyści wykonują wcześniej przygotowane make-upy, zaś fryzjerzy dbają o włosy modelek. Nie ma miejsca na prowizorkę! Wszystko powinno być wcześniej dokładnie zaplanowane i rozrysowane. Makijaże i fryzury są na tyle proste, by można je było wykonać stosunkowo szybko. Powinny się też wpisywać w charakter marki i samej kolekcji.

Pokaz jesiennej kolekcji duetu Bohoboco odbył się w miniony poniedziałek na warszawskiej Hali Expo XXI. Ubrania utrzymane są w stonowanej kolorystyce. Królują błękity, szarości i beże. Znajdziemy też trochę mocnych, choć nieco przygaszonych barw.

Bohoboco powraca do lansowanych w zeszłym roku oversizowych kurtek i płaszczy. Sylwetki łączą cieniutkie paseczki, które podkreślają talię modelek. Najczęściej paski występują w dwukolorowym duecie. Oprócz charakterystycznych dla chłodniejszych miesięcy grubych materiałów projektanci proponują nam cieniutkie tiule i sukienki z przezroczystościami. Ubrania w zdecydowanej większości mają proste formy i jednolitą kolorystykę. Wiele z nich przybiera pudełkowe fasony, choć nie brakuje bardziej kobiecych krojów.

Zdjęcia z pokazu i przygotowań do niego znajdziecie w groszkowej GALERII ZDJĘĆ.

 

Zdjęcia backstage - Filip Okopny

Styling: BOHOBOCO

Choreography: Katarzyna Sokołowska

Hair: Piotr Wasinski, Van Dorsen Talents

Make up: Inglot

Scenography: Ewa Iwanczuk and Tomasz Felczynski

Music supervisor: Łukasz Rudnicki

Production: Evolution PR

Więcej o: