CROPP Boombox Kids Dance Collection

Zobacz nową kolekcję marki Cropp stworzoną z pasji do tańca.

Nowa kolekcja marki Cropp powstała przede wszystkim z miłości do tańca, więc każdy, kto uwielbia tańczyć zarówno profesjonalnie, jak i amatorsko dla przyjemności znajdzie tu coś dla siebie.

W kolekcji Boombox Kids Dance Collection znajdziemy, wiec ubrania które doskonale sprawdzą się na sali treningowej, ale także i na co dzień. Najbardziej charakterystyczne motywy dla nowej linii to printy w paski zebry, kontrastowe napisy jak Boombox lub Move On oraz graficzne nadruki, które nadają charakter każdemu ubraniu. Całość utrzymana jest w bardzo modnej kolorystyce mieszanki barw szarości, oranżu, chłodnego błękitu i mięty oraz klasycznej bieli i czerni.

Dziewczyny w kolekcji Boombox Kids Dance Collection znajdą takie skarby jak wzorzyste legginsy i bluzy, denimowe rurki, sportowe kurtki typu parka, modne bluzki odsłaniające brzuch oraz topy z ażurowymi litrami. Naprawdę jest w czym wybierać. Dla panów zaś Croppp przygotował linię zdominowaną przez dresy, ale nie zabraknie także lekkiej nutki stylu retro w postaci klasycznych kurtek bomber, a jako uzupełnienie wystąpią stylowe czapki z daszkiem.

Projektanci, którzy stworzyli nową kolekcję skupili się na zmiksowaniu obowiązujących obecnie trendów ze stylem streetstyle i sportowym. Wzięli pod uwagę różnorodność stylów tanecznych i odpowiednio dopasowali stroje do każdego z nich, dlatego fani różnych stylów muzycznych z łatwością znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

Ponadto warto dodać, że gwiazdami kampanii nowej kolekcji Cropp Boombox Kids Dance Collection zostali profesjonalni tańcerze jak: Faraon, Jazzman, Aga CoJest, Izu, Karolina Sopata, Alkowy Funkowy, Jigy, Deny, PopKate, Czajna. Tancerze ci reprezentują pięć różnych stylów tańca: Hip Hop, Locking, Popping, Breakdance oraz Dancehall. Ubrani w stroje z kolekcji zatańczyli w warszawskim studiu tańca Tęcza przed obiektywem Kuby Dąbrowskiego. W rezultacie powstała pełna energii i pozytywnych wibracji kampania. Na dynamicznych zdjęciach doskonale widać ich pasję do tańca i mody. Oprócz sesji wizerunkowej powstało także wideo z serii #?BoomboxKids. Tancerze w trakcie realizacji materiału stawali wręcz na głowie (i to dosłownie), żeby sprostać postawionemu im wyzwaniu. Filmik utrwalił niezwykłe taneczne wyczyny tej niepowtarzalnej ekipy. Możecie go obejrzeć poniżej:

 

 

Zdjęcia z nowej kampanii znajdują się u nas w galerii powyżej. Zapraszamy!

Więcej o: