Ażurowa kolekcja Mai Sablewskiej

Obejrzyj specjalną ażurową kolekcję Carinii stworzoną przez Maję Sablewską.

Marka Carinii przy pomocy Mai Sablewskiej stworzyła nową ażurową linię specjalnie na sezon wiosna/lato 2015. W kolekcji pojawiły się wszystkie typy butów od sportowych trampek na złotych i srebrnych podeszwach po eleganckie szpilki i botki  z czerwoną wyściółką i okrytymi palcami. Botki są dostępne w czterech ciekawych kolorach: białym, gołębim, nude i czarnym. Dodatkową zaletą jest to, że botki te można nosić na dwa sposoby: z zawiniętą lub odwiniętą cholewą, która doda stylizacji pazura.

Niezaprzeczalnym hitem tej kolekcji z pewnością okażą się także ażurowe trampki w kolorze złota oraz modne w tym sezonie gladiatorki Carinii w wersji dłuższej i krótsze. Ażurowe buty z pewnością ożywią twoją letnią stylizację. Będą stanowiły modny i wygodny dodatek.

Ponadto mamy też dobrą wiadomość dla fanek Mai Sablewskiej. Maja przedłużyła swoją współpracę z marką Carinii, więc będzie promowała także najbliższą kolekcję jeseń/zima 2015, do której sesja wizerunkowa odbędzie się pod koniec lipca. Czekamy na efekty!

Pełną kolekcję Mai Sablewskiej możesz obejrzeć na stronie carinii.com.pl albo w Showroomie marki przy ulicy Chodakowskiej12 w Warszawie. My zapraszamy także do naszej galerii, gdzie znajdziesz zdjęcia poszczególnych ażurowych modeli.

Więcej o: