Nowości kosmetyczne

Walczymy z problemem suchych dłoni i dbamy o piękne nogi latem. Przyjrzymy się również lakierom o charakterystycznych, wakacyjnych nazwach.

Tołpa: dermo atopic. lipidowy krem do rąk, 75 ml

Atopowe zapalenie skóry jest chorobą, która dotyka coraz więcej osób. Odpowiedzialne są za nią nie tylko czynniki genetyczne, ale również zanieczyszczenie środowiska, nieodpowiednia dieta, stres, brak snu oraz używki. Dużą rolę w nasilaniu się zmian odgrywają agresywne detergenty, których używamy w domu.

Znasz to? Szorstkie i przesuszone dłonie, których nie ukoi żaden krem? Nie musi to już być AZS, ale na pewno przyda im się odpowiedni kosmetyk. Potrzebują troskliwej pielęgnacji polegającej na uzupełnieniu niedoboru składników lipidowych i nawilżających naturalnie występujących w naskórku, a także ograniczenia ucieczki wody.

Marka Tołpa proponuje nam lipidowy krem do rąk zawierający torf tołpa i roślinne składniki aktywne. Krem wzmacnia płaszcz ochronny i przyspiesza regenerację mikrouszkodzeń naskórka. Być może uda mu się wygrać walkę z przesuszoną skórą dłoni? Warto też wypróbować inne niż dotychczas używane płyny do mycia naczyń i zmienić domowe detergenty na delikatniejsze.

cena: 19,99 zł

 

Venus: Use&goVenus: Use&go

Venus: Balsamy Use & Go

Jaka powinna być skóra latem? Poza tym, że zadbana i muśnięta słońcem, powinna także pięknie pachnieć! Dla wszystkich kobiet pragnących sprawdzonych, poręcznych kosmetyków marka Venus przygotowała innowacyjne balsamy w sprayu Use & Go. Balsamy dostępne są w dwóch  formatach i trzech wersjach zapachowych.

Cena: 4,79 zł/50 ml, 8,49/150 ml

Joko: All about SUMMER

Joko: All about SUMMER

Marka Joko proponuje limitowaną kolekcję lakierów do paznokci. Emalie zapewniają  idealne krycie. Kusi łatwa aplikacja oraz krótki czas schnięcia. I to co lubimy najbardziej: charakterystyczny szeroki pędzelek umożliwia błyskawiczne pomalowanie całego paznokcia za jednym pociągnięciem.

Jakie są barwy lata zdaniem Joko? Gałka lodów pistacjowych, szklanka orzeźwiającej lemoniady doprawione kilkoma płatkami tropikalnych kwiatów. Letnia miłość ze szczyptą wakacyjnego szaleństwa. Wszystkie znajdują wyraz w nazwach kolorów:  Pistachio ice cream, Lemonade, Makes you happy, South beach, Summer love, Going to Ibiza, Wild and free, Tropical Flower.

Cena: 12 zł

Więcej o: