Zadbaj o swoje skórzane rzeczy

Nie wiesz, jak odpowiednio zadbać o swoje skórzane ubrania i akcesoria? Wypróbuj Perfect House Leather!

Skórzane rzeczy, zarówno te ze skóry naturalnej, jak i z ekologicznej, czasami bywają trudne do odpowiedniego dbania o nie. Bez wystarczającej dbałości szybko się niszczą, blakną lub tracą swój kolor. Jak temu zapobiec? Na przykład używając odpowiednich preparatów do pielęgnacji skóry.

Takie preparaty ma w swojej ofercie marka Barwa, która stworzyła tak zwane kosmetyki do wnętrz domów, ale jak się okazuje nadają się one nie tylko do pielęgnacji domu, ale także i do skórzanych ubrań i akcesoriów. Marka posiada w swojej ofercie mleczko do czyszczenia skóry Perfect House Leather, które doskonale zabezpieczy twoje skórzane paski, torebki albo buty. Możesz nim czyścić także skórzane ubrania.

Jak działa ten preparat?

 

 

 

.materiały prasowe

 

Mleczko usuwa wszelkie zabrudzenia szczególnie kłopotliwy w usunięciu brud, kurz oraz odciski palców. Świetnie usuwa zabrudzenia nawet na jasnych skórach. Po wyczyszczeniu kolor jest odświeżony. Ponadto skóra staje się elastyczna dzięki czemu wydłuża się jej żywotność, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia. Mleczko równiez nabłyszcza powierzchnię materiału nie pozostawiając przy tym tłustych śladów. Działa także antystatycznie, co zapobiega osadzaniu się kurzu.

Jeśli, więc zastanawiasz się jak zadbać o swoje skórzane rzeczy, to wypróbuj Perfect House Leather.

 

Więcej o: