Triumph - zostań ambasadorką marki

Uwielbiasz bieliznę Triumph? Teraz także i Ty możesz zostać ambasadorką swojej ulubionej bielizny!

Marka Triumph postanowiła spełnić marzenie internautek i swoich miłośniczek dając im szansę zostania twarzą nowej kolekcji bielizny "Znajdź swój ideał". Teraz masz szanę dołączyć do grona znanych gwiazd, które już teraz polecają i promują nową kolecję. Są nimi Osi Ugonoh, Barbara Kurdej-Szatan oraz Grażyna Wolszczak. Kto będzie następny? Może Ty?

Co trzeba zrobić?

Triumph stworzył specjalną aplikację konkursową, którą znajduje się na Facebooku (znajdziesz ją tutaj). Twoje zadanie polega na odpowiedzeniu na pytanie jaki według ciebie jest ideał bielizny. Spośród uczestniczek konkursu zostanie wyłonionych kilka ambasadorek, dla których nagrodą będzie spotkanie z ekspertką brafittingu oraz idealnie dopasowana bielizna, a także uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez markę Triumph. To niezwykła życiowa przygoda.

Ponadto wybrane ambasadorki będą otrzymywały regularnie bieliznę do testowania z aktualnej kolekcji. Ich zadaniem będzie podzielenie się opinią na temat nowych projektów. Ambasadorki pomogą także odnaleźć ideał bielizny kobietom w Rosji oraz na Węgrzech. Za całą organizację przedsięwzięcia odpowiada agencja Think Kong.

A tak mówi o akcji Ewa Sydor Head of Brand Triumph Region East: "Celem tegorocznych działań jest podkreślenie roli konsumentek, które od zawsze były dla nas największą inspiracją. Klub ambasadorek jest naturalnym krokiem w zacieśnianiu dialogu marki z klientkami, prowadzonego w ramach globalnej kampanii Znajdź swój Ideał. Jest także idealnym narzędziem, za pomocą którego możemy wesprzeć nasze klientki w wyborze ich Ideału."

Więc jeśli masz już swój ideał bielizny, to pomóż go znaleźć także i innym kobietom, które wciąż go szukają. Weź udział w konkursie i spełnij swoje marzenie!

 

 

.Grażyna Wolszczak, Barbara Kurdej-Szatan, Osi Ugonoh

 

Więcej o: