Przekrój kolekcji Monashe [galeria zdjęć!]

Sprawdzamy, co znalazło się w wiosennej kolekcji marki Monashe. W galerii zdjęć znajdziesz mnóstwo torebek, ubrań i biżuterii przygotowanych na wiosnę 2015. Jeśli dobrze czujesz się w pastelach i kobiecych fasonach, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

Najnowsza kolekcja Monashe to propozycja dla tych z Was, które lubią pastele. Pełno w niej delikatnych, rozbielonych kolorów, które tak chętnie nosimy wiosną. Tym bardziej, że w tym sezonie mają być prawdziwym hitem!

Fasony ubrań są dosyć proste. Kobiecą sylwetkę podkreśli zastosowanie baskinek w wielu egzemplarzach ubrań. Taki zabieg stylistyczny wydobywa talię i podkreśla biodra. Całość kolekcji jest jasna, świeża i bardzo stylowa.

Twórcy marki Monashe wiedzą, że ubrania prezentują się bardzo różnie w zależności od dobranych do nich akcesoriów. W wiosennej kolekcji odnajdziemy bardzo modne torebki na długim pasku, stylowe torby, które możecie założyć do pracy i kopertówki idealne na wieczór.

Całości dopełni biżuteria. Możesz wybierać spośród efektownych kolczyków i minimalistycznych naszyjników. Również wśród dodatków panuje rozbielona, delikatna paleta kolorystyczna: bieli, beżu i pudrowego różu.

Więcej o: