Miętowe sukienki na wesele

Miętowy kolor nie wychodzi z mody od kilku sezonów. Właściwie każdy typ kolorystyczny może dobrać odcień tej barwy, w którym będzie wyglądać pięknie. Dlaczego więc nie założyć takiej sukienki na wesele?

Świeża i dziewczęca mięta jest idealnym kolorem na wesele. Nie zrobisz konkurencji pannie młodej kolorem zbytnio zbliżonym do bieli ani nie będziesz wyglądać smutno tak jak w czerni. Jednocześnie wciąż pozostaniesz szykownie ubrana. Z tych właśnie powodów warto rozważyć włożenie miętowej sukienki na wesele.

Zastanawiasz się, z czym zestawić miętową sukienkę?

 

Sukienka Derhy, żakiet Only, kopertówka Aldo, szpilki Guess Jeans, kolczyki Alice JoSukienka Derhy, żakiet Only, kopertówka Aldo, szpilki Guess Jeans, kolczyki Alice Jo

 

Miętowa sukienka Derhy z motywem kolorowych kwiatów będzie wyglądała bardzo dziewczęco z cielistymi szpilkami Guess Jeans. Zdobiona licznymi koralikami kopertówka marki Aldo sprawi, że dodatkowa biżuteria właściwie nie będzie już potrzebna. Jeśli lubisz dużo świecidełek, włóż wiszące kolczyki z zielonymi kamieniami, które pięknie podkreślą kolor sukienki.

Chcesz wiedzieć, jaki odcień mięty pasuje do Twojego typu urody? A może chciałabyś znaleźć więcej miętowych inspiracji? Zajrzyj tutaj i dowiedź się więcej! Potrzebujesz jeszcze więcej najnowszych informacji o modzie i trendach? Znajdziesz je tutaj!

Więcej o: