15 najmodniejszych spódnic ołówkowych

Zobacz nasz przegląd spódnic ołówkowych na każdą okazję!

Spódnica ołówkowa zazwyczaj zakładana jest na oficjalne wyjścia lub do pracy. Dzięki jej eleganckiemu fasonowi, który idealnie podkreśla kobiecą figurę stała się niezastąpioną częścią garderoby, która wpisuje się prawie do każdego z góry narzuconego dress code'u biurowego lub wieczorowego.

Jednak spódnicy ołówkowej nie musimy kojarzyć tylko z biurem. Wszystko zależy od tego, w jakim będzie ona kolorze oraz czy posiada jakiś ciekawy wzór. Jeśli postawimy na bardziej odważny kolor lub print, to może się ona okazać także świetnym wyborem do stylizacji casualowej, połączona np. z t-shirtem lub oversizowym swetrem. Faktem jest jednak to, że do spódnicy ołówkowej średnio pasują sportowe buty, ale zamiast nich możemy postawić na wiosenne sandały na lekkim obcasie lub płaskie i wtedy osiągniemy mniej oficjalny look z wykorzystaniem spódnicy ołówkowej.

Dziś przygotowaliśmy dla was nasz przegląd najmodniejszych spódnic ołówkowych, w którym znajdziecie je w różnych kolorach oraz wzorach. Mamy nadzieję, że któraś z nich wam się spodoba.

 

Więcej o: