Premiera nowej marki biżuteryjnej Artelioni

22 kwietnia miał miejsce premierowy pokaz nowej marki biżuteryjnej Artelioni. Groszki.pl także tam były!

Artelioni to nowa marka biżuteryjna należąca do dobrze znanej firmy Apart. 22 kwietnia odbył się premierowy pokaz biżuterii i właśnie od tego dnia ruszył także sklep online artelioni.pl.

Marka Artelioni zachwyciła nas przede wszystkim swoją różnorodnością. Na pokazie mogliśmy obejrzeć nowości, które znjadą się w ofercie. Biżuteria wystawiona była na fantazyjnych wystawach nawiązujących do elementów przyrody jak piasek, drzewa, kamienie, a nawet rybki w akwarium.

Na pokazie ukazano dwie kolekcje wiosna/lato oraz jesień/zima. Propozycje na wiosnę i lato przyciągały wzrok swoimi niezwykłymi kolorami. Ciekawą propozycją okazała się gumowa biżuteria na plażę którą bez obaw można zamoczyć podczas pluskania się w morzu. Kolory plażowej biżuterii są na tyle mocne i jaskrawe, że doskonale dopasują się do każdej letniej stylizacji i dodadzą jej wyrazistości. Dla nas jak najbardziej na plus.

Ponadto mogliśmy obejrzeć też delikatniejszą wersję biżuterii np. w postaci modeli ażurowych utrzymanych w kolorystyce srebra oraz różowego złota. Nie tylko kolory zaskakiwały, ale także i kształty jak motyle, listki oraz zdobienia w postaci naturalnych kamieni przepięknie komponujących się ze srebrem i złotem. Można powiedzieć, że Artelioni swoją nową kolekcją nawiązuje do natury. Co ciekawe premiera marki miała miejsce właśnie w Dzień Ziemi, co tylko spotęgowało cały efekt.

Na pokazie pojawiły się także znane osobistości ze świata mody jak Maja Sablewska, Katarzyna Sokołowska, Jakub Bartnik i inni. Wszyscy byli zachwyceni nową marką. Maja Sablewska wyznała, że uwielbia naturalne motywy w biżuterii i szczególnie zachwycona jest kwarcem dymnym również dostępnym w ofercie Artelioni. Maja w swoim znanym programie modowym dobiera biżuterię dopasowaną do cech charakteru uczestniczek, więc w Artelioni z pewnością każda z nich znajdzie coś dla siebie.

My mocno trzymamy kciuki za Artelioni i już teraz zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony marki. Od lipca biżuteria będzie dostępna także w salonach Apart. Zapraszamy też do naszej galerii powyżej, gdzie możecie zobaczyć kilka zdjęć z produktami Aretlioni.

 

 

 

.Artelioni