Zapowiedź gorącego lata z Havaianas [ponad 50 modeli w galerii zdjęć!]

Kultowa marka Havaians przygotowała na lato nowe wzory i niebanalne łączenia kolorów. W ofercie znalazły się też nowe fasony. Jakie? Sprawdzamy!

Na pierwszy plan wysuwają się buty bez których żadna z nas nie wyobraża sobie urlopu: japonki! Modele z linii Flat mają cienką podeszwę i krótkie paski, które idealnie dopasują się do kształtu Twojej stopy. Wzrok przykuwają ciekawe połączenia kolorow. Jednolite lub cieniowane podeszwy łączą się z jednokolorowymi paseczkami w najmodniejszych barwach tego sezonu: pastelach, złocie, srebrze i mocnych tęczowych kolorach. Nikogo nie trzeba przekonywać, że są kwintesencją tego, co kochamy w letnich kolekcjach i będą świetne na plażę!

materiały prasowe AmerSport Groupmateriały prasowe AmerSport Group

Linia Slim Paisage wprowadzi w wakacyjny nastrój osoby, które wolą nieco bardziej stonowaną kolorystykę i lubią nadruki. Podeszwę buta pokrywa rysunek przywodzący na myśl brazylijskie plaże, paski są przezroczyste, pastelowe i znacznie dłuższe niż w modelach z linii Flat. Tak zaprojektowane japonki kojarzą nam się z leniwym dniem na plaży i od razu wprowadzają w wakacyjny nastrój.

Jeśli wydaje Ci się, że temat japonek został już wyczerpany, bardzo się mylisz. Havaianas podążając za trendami zmienił barwy modeli z serii Top. Zyskały nowe kolory przechodzące od subtelnych pasteli po intensywne tęczowe odcienie.

materiały prasowe AmerSport Groupmateriały prasowe AmerSport Group

Nowością, o której wspominałyśmy już na początku są wygodne płócienne espadryle zapowiadające się na "must have" nadchodzącego lata. Właśnie wśród nich znajdziecie bardziej klasyczne barwy jak biel czy granat. Będą idealne do wędrówek po rozgrzanych słońcem miastach podczas wakacyjnego zwiedzania.

Poszczególne modele możecie obejrzeć w naszej GALERII ZDJĘĆ.

Więcej o: