Funkcjonalny minimalizm od marki Impress Me

Zainspiruj się nową minimalistyczną kolekcją marki Impress Me.

Nowa wiosenna kolekcja marki Impress Me stawia przede wszystkim na funkcjonalność oraz modny w tym sezonie minimalizm.

Kolekcja została stworzona z myślą o kobietach, które kochają się wyróżniać i pragną znaleźć ubrania idealnie dopasowane do ich indywidualnego stylu. Tym razem Impress Me zadbało o to, aby każda kobieta mogła znaleźć coś odpowiedniego dla siebie niezależnie od rozmiaru, który nosi. W zależności od tego, co zdecydujemy się odsłonić, a co ukryć, możemy łatwo dobrać fasony ubrań, które zaspokoją nasze modowe potrzeby. W nowej kolekcji znajdziemy zarówno luźne oversizowe fasony oraz te kobiece podkreślające figurę. Odsłonięte ramiona i swobodnie puszczony materiał łączą wciąż modny minimalizm z dziewczęcym urokiem.

Zamierzeniem kolekcji było także stworzenie uniwersalnych modeli, które będą idealne na każdą okazję. Ich przeznaczenie możemy łatwo zmienić np. za pomocą dobranych do nich dodatków. Dzięki temu dopasują się zarówno do stylizacji casual, jak i tej na specjalne i eleganckie okazje.

Marka udostępnia na swojej stronie impressme.pl bardzo ciekawą opcję, którą jest szycie dowolnie wybranego ubrania na miarę. Już nie musisz się martwić, że zakupiona przez ciebie bluzka czy sukienka okaże się za mała lub za duża. Impress Me daje ci możliwość dopasowania swojego stroju zarówno do twojej sylwetki, jak i do twojego indywidualnie sprecyzowanego gustu.

Kilka modeli, które można zamówić w sklepie Impress Me znajdziesz w naszej galerii powyżej.

 

Materiały prasowe oraz zdjęcia pochodzą od działu marketingu Impress Me.

 

Więcej o: