Zamszowy trend od Nessi

Zamsz opanował wiosenne trendy. Zobacz, co w zamszowej wersji znajdziesz u marki Nessi.

Jeden z wiosennych trendów to powrót do lat 70. XX wieku, a jaki materiał był modny w tamtym okresie? Właśnie zamsz! Dlatego stał on się taki popularny w sezonie wiosna 2015. Wszystko, co zamszowe, czyli kurtki, płaszcze, buty, torebki są teraz niezwykle trendy. Nawet zamszowe kamizelki nawiązujące do stylu country, które do niedawna uchodziły za kicz, dziś powróciły do łask. Jeżeli dodatki także będą wykonane z zamszu osiągniesz modny tak zwany zamsz total look.

Idealnym dodatkiem do tego typu stylizacji są zamszowe buty, których oferta jest tak szeroka, że znajdziemy prawie każdy fason wykonany właśnie z tego materiału. Dzięki temu każdy może wybrać to, co lubi najbardziej. Zamszowe obuwie wymaga odpowiedniej pielęgnacji np. za pomocą specjalnych preparatów chroniących przed wilgocią i ścieraniem się materiału, ale mimo tego, że jest to dosyć wymagający materiał jesteśmy w stanie mu to wybaczyć, gdyż stylizacje z nim wyglądają naprawdę modnie i szlachetnie.

Marka Nessi również przygotowała w swojej wiosennej ofercie buty z zamszu, dzięki którym możesz stworzyć np. podobne stylizacje podpatrzone u gwiazd, które pokochały ten materiał. Są nimi np. Taylor Swift albo Sarah Jessica Parker.

 

 

.materiały prasowe PRomotion Instytut Events

 

 

 

.materiały prasowe PRomotion Instytut Events

 

 

Zamszowe modele z kolekcji Nessi możesz obejrzeć u nas w galerii powyżej. Zapraszamy.

 

 

Więcej o: