Nowa kolekcja YES: Candy

Urocza, niewinna, kobieca i pełna magii... te słowa najlepiej opisują najnowszą kolekcję Candy. Zdobione kryształami Swarovski srebrne naszyjniki, kolczyki oraz barwne pierścionki podkreślają nie tylko kobiecy charakter, ale nadają lekkości i świeżości Twoim codziennym stylizacjom.

Trudno się oprzeć wrażeniu, że kolekcja Candy powstała z myślą o fantazjach z dzieciństwa, w których mała dziewczynka obwieszona biżuterią, pragnie zostać księżniczką. Gdy dorastamy, często zapominamy o marzeniach i kolorach przeszłości. Projektantka YES, Magda Dąbrowska, chciała zatrzymać te wspomnienia, tworząc kolekcję z wdziękiem, niewinną, a przy tym niesamowicie zmysłową.

W najnowszej kolekcji YES Candy znajdziecie naszyjniki, kolczyki i pierścionki. Wszystkie zostały wykonane ze srebra. W biżuterii wykorzystano pastelowe kamienie kojarzące się z dzieciństwem. Ich oprawę ozdobiono ślicznymi malutkimi serduszkami. Wszystkie elementy biżuterii wchodzące w skład kolekcji Candy pozwalają na tworzenie własnych, niepowtarzalnych kompozycji. Takich, jakie chętnie nosiłaby każda mała księżniczka...

Kolekcja Candy jest dostępna w sprzedaży w salonach YES oraz na YES.pl.

Więcej o: