Kolekcja 4F na wiosnę 2015

W najnowszej kolekcji na sezon wiosna/lato 2015 marka 4F rzuca wyzwanie Challenge Yourself - odważnie definiując nowoczesność i sportową dynamikę.

Wszystkie cztery linie składające się na kolekcję 4F na sezon wiosna-lato 2015 łączą futurystyczne formy i tkaniny inspirowane biologią i nanotechnologią. Podczas jej tworzenia użyto zaskakujących materiałów jak pianki i siatki. Postawiono również na alloverowe printy. Poszczególme linie są dedykowane różnym aktownościom: fitness, running, bicycle i lifestyle.

Linia przeznaczona do biegania charakteryzuje się monochromatycznymi nadrukami i geometrycznymi wzorami. W szortach i kurtkach można znaleźć strukturalne tłoczenia, wśród legginsów także typ push up, a topy są wykonane techniką bezszwową. Nowością jest rozszerzenie propozycji o bluzy do biegania i super lekkie softshelle.

Linia fitness jest bardzo efektowna dzięki zastosowaniu fluorescencyjnych kolorów oraz mozaikowych nadruków. Ważnym elementem są antybakteryjne wykończenia.

Gdy jeździmy na rowerze, powinniśmy być dobrze widoczni. Jest to szczególnie ważne na kiepsko oświetlonych drogach, gdzie nie ma wydzielonego pobocza. Z tego powodu cieszy nas wykończenie ubrań z linii rowerowej odblaskowymi elementami. Co ciekawe w tym sezonie znajdziemy tu nie tylko typowe spodnie rowerowe, ale też spódnicę z wbudowanymi szortami. Dzięki temu propozycje z linii rowerowej można zestawiać z innymi ubraniami marki 4F.

Linia lifestyle zawiera propozycje odzieży sportowej, którą z łatwością można nosić na co dzień. Charakteryzują ją nowe odcienie i struktury, które stanowią alternatywę dla standardowego melanżu,  a wśród nich wyróżniają się dzianinowe dżinsy. W całości dominują minimalistyczne nadruki typografii i cyfr.

Marka 4F proponuje swoim klientom uzupełnienie looku o dopasowane do ubrań akcesoria: buty, torby treningowe, okulary sportowe oraz rękawiczki rowerowe i do biegania. Oprócz nowinek, jak rękawiczki do biegania umożliwiające obsługę sprzętu elektronicznego marka zadbała o nawiązanie do najnowszych trendów. W kolekcji damskiej znajdziemy m.in. obuwie na koturnie i kolorowe trampki.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda sportowy look według 4F, obejrzyj naszą galerię zdjęć.

Więcej o: