Ruszamy na siłownię!

Koniec leniuchowania! Pora zrzucić nagromadzony w zimie tłuszczyk i zacząć ćwiczyć. Zaopatrz się więc w odpowiedni strój i ruszaj na siłownię walczyć ze zbędnymi kilogramami!

Wygodne, dresowe spodnie to must-have, który zatuszuje dodatkowe kilogramy i sprawi, że nie będziesz się martwić, jak prezentuje się Twoja figura podczas ćwiczeń. Do tego rozsuwana bluza i zestaw gotowy.

Te panie, które mogą się już pochwalić wyrzeźbioną sylwetką, powinny pomyśleć o krótkim, sportowym topie, który świetnie wyeksponuje płaski brzuch. Taki top dobrze prezentuje się zarówno z dopasowanymi legginsami, jak i luźnymi spodniami.

Bardzo ciekawą propozycją na siłownię są też sportowe kombinezony, na przykład w kolorowe wzory.

Najważniejszą rzeczą są jednak odpowiednie buty sportowe. Wiele marek dopasowuje poszczególne modele do dyscypliny sportu. Pamiętaj też, że niektórzy producenci rozróżniają stopy biegacza na pronujące, supinujące bądź neutralne. Najłatwiej to poznać, sprawdzając, w którym miejscu podeszwy Twoich butów są najbardziej starte. Jeśli po wewnętrznej - masz stopy pronujące, jeśli po zewnętrznej - supinujące. Teraz już możesz dobrać odpowiedni model!

Powodzenia w spalaniu kalorii!

Więcej o: