Wiosna z 303 Avenue

Projekty Marzenny Niemoczyńskiej pokochały takie gwiazdy jak Magda Gessler, Kasia Sokołowska, Agnieszka Popielewicz czy Mariola Bojarska. A Ty co o nich sądzisz? Zobacz galerię przedstawiającą kolekcję na nadchodzącą wiosnę.

Czy wiesz dlaczego gwiazdy kochają ubrania 303 Avenue? Chyba odkryłyśmy sekret! Na naszym rynku jest naprawdę niewiele marek, w których propozycjach pięknie wyglądają wszystkie kobiety. Nie jest sztuką ubranie osoby o idealnych wymiarach noszącej rozmiar 36. Problem zaczyna się wówczas, gdy chcemy ukryć nieproporcjonalną sylwetkę, wystający brzuszek czy cokolwiek innego w swojej figurze. Wówczas przymierzanie ubrań w sieciówkach jest istnym koszmarem. Wychodzimy z przekonaniem, że ubrania są piękne, tylko my pozostawiamy wiele do życzenia. Tymczasem prawda jest taka, że odpowiednio zaprojektowane i uszyte ubranie powinno podkreślić nasze atuty i ukryć niedoskonałości. Taki cel przyświeca marce 303 Avenue.

Powiecie pewnie, że nie jej jedynej? Racja! Jednak porównując ubrania w większych rozmiarach często widzimy po prostu bezkształtne worki lub duże wersje obcisłych modeli, które podkreślą wszystko czego byśmy nie chciały. Projektantka i właścicielka 303 Avenue wychodzi tutaj obronną ręką. Dzięki odpowiednim krojom ubrania dopasowują się do każdej sylwetki.

W wiosennej kolekcji 303 Avenue królują pastele, szarości i beże. Wśród pasteli przeważa modny pudrowy róż oraz (w mniejszych ilościach) błękit. Znajdziecie nowe wersje znanych i lubianych przez klientki mini spódniczek. Z nowości pojawiły się kobiece sukienki i płaszcze.

Projekty Marzenny Niemoczyńskiej to w większości ubrania typu basic. Możesz je dowolnie ze sobą łączyć lub budować stylizację na jednym z nich. Dzięki swojej prostocie są ponadczasowe i wpisują się w styl codziennej elegancji.