Lee na wiosnę-lato 2015

W sezonie wiosna-lato 2015 zapowiada się wielki powrót jeansu. I to w wersji total look... Przedstawiamy propozycje Lee na nadchodzący sezon bazujące na tradycji marki, ale nawiązujące do najnowszych trendów

W sezonie wiosna-lato 2015 marka Lee proponuje jeansy nawiązujące do najważniejszych trendów w modzie. Kolekcja bazuje między innymi na połączeniu dwóch rodzajów denimu w jednym ubraniu. Pojawiają się również charakterystyczne detale w postaci łat i naszywek.

Dla tradycjanolistek przygotowano nowe interpretacje najpopularniejszych modeli: kultowych fasonów 101z, 101 Rider i 101s. Wykonano je z najwyższej jakości drelichu z wykończeniem typu selvage. Zapobiega ono strzępieniu się tkaniny i wygląda jak kolorowa "tasiemka". Jest to najschludniejszy i najbardziej porządany przez miłośników jeansu sposób wykańczania krawędzi. Choć w wielu markach sposób jego wykonania nie zawsze jest właściwy, marka Lee zapewnia, że nie zmieniła go od 100 lat. Ma to być gwarancją właściwej jakości.

W tym sezonie szykujemy się na jeansowy total look. Pomogą nam go stworzyć koszule, klasyczne bluzki oraz kurtki z denimu. Pozostałe modele na ten sezon wykonane są z lekkich tkanin z domieszką lnu w odważnych i wyrazistych kolorach.

Podstawą stworzenia wyjątkowej linii ubrań z męskiej kolekcji są eleganckie kroje, perfekcyjne wykonanie i najlepsze na świecie tkaniny.

Obejrzyj najnowszą kolekcję w naszej galerii.

Więcej o: