Modny skok na stok!

Na stoku narciarskim oprócz sprzętu potrzebujesz również odpowiednich ubrań i akcesoriów. Skompletowałaś już wszystkie potrzebne rzeczy?

Właściwie dobrany strój na narty lub deskę ma nie tylko ładnie i modnie wyglądać, ale również chroni nas przed zimnem i przemoczeniem. Od odpowiedniej kurtki czy rękawiczek zależy, jak komfortowo będzie Ci się jeździć.

 

O'Neill 629,00 zł, Answear.comO'Neill 629,00 zł, Answear.com

Kurtki

Sportowe marki, takie jak Roxy czy O'Neill proponują swoim klientkom nie tylko stylowe zestawy na zimowe szaleństwa na stoku, ale przede wszystkim odpowiednią ochronę przed mrozem. Produkowane przez nie modele cechują się wodoodpornością, wysoką przepuszczalnością powietrza, a także izolacją cieplną. Te produkty są przy tym funkcjonalne, więc zjeżdżając ze stoku, można mieć przy sobie najpotrzebniejsze rzeczy, które zmieszczą się w licznych kieszeniach.

 

Femi Pleasure 169,00 zł, Answear.comFemi Pleasure 169,00 zł, Answear.com

 

Ciepłe bluzy

W tym sezonie proponujemy zaopatrzyć się w bluzy z wysokim wykończeniem pod szyją, do których nie potrzebujesz już szalika lub chusty. Takie modele są idealne na wycieczki górskie czy spędzanie wolnego czasu przy kominku w górskiej chacie. Sprawdzą się praktycznie przez cały rok, nawet na chłodniejsze, letnie wieczory!

 

 

Emu Australia 519,00 zł, Answear.comEmu Australia 519,00 zł, Answear.com

 

Dodatki

Odpowiednie rękawiczki to podstawa. Te nieprzemakalne to Twój stokowy "must-have"! Do tego warto pamiętać o butach, w których bez problemu można poruszać się po śniegu. Proponujemy modele marki Emu Australia, które są ciepłe i bardzo komfortowe. Warto również pomyśleć o czapkach, bandanach i odpowiednich okularach. Sprawdźcie nasze propozycje!


Więcej o: