Letnia kolekcja damska Reserved

Letnia kolekcja Reserved nawiązuje do kobiecych fasonów, prostych rozwiązań i zabawnych zestawień z lat 70. i 80. Zobacz ZDJĘCIA ubrań z najnowszych linii marki!

Na letnią kolekcję Reserved składają się trzy linie. New Romantic i Black & White koncentrują się na eleganckiej i oszczędnej stylistyce pełnej gracji i ponadczasowego szyku. Trzecia linia o nazwie Unreal Sunset czerpie z klimatów słonecznego Los Angeles przełomu lat 80 i 90.

 

..

 

Black & White

W linii Black&White położono nacisk na wygodę, prostotę oraz możliwość tworzenia różnorodnych stylizacji. Są to bardzo praktyczne marynarki, klasyczne bluzki oraz ubrania z dżerseju.

 

..

 

Założeniem marki podczas tworzenia linii Black & White było to, aby ubrania można było nosić w różnych sytuacjach: do pracy i na imprezę, w podróży i podczas relaksu w domowym zaciszu. Proste fasony idealnie komponują się z oszczędną kolorystyką. Urozmaiceniem w minimalistycznym designie kolekcji są tkaniny w szerokie pasy i skórzane akcenty, które dodają jej wyrazistości.

 

..

 

New Romantic

Bardzo kobieca linia stworzona dla tych z nas, które chcą wyglądać jak dama. Jeśli chcą kusić, to tylko w subtelny sposób. Jeżeli odsłaniają ciało, to robią to za pomocą geometrycznych, surowych form. Rezygnują ze zbędnych ozdobników na rzecz gładkich tkanin i minimalistycznych fasonów. Przepych i dekoracje ustępują miejsca prostocie formy. W ten sposób powstaje nowy, romantyczny styl...

 

..

 

Wśród ubrań składających się na linię New Romantic znajdziesz wiele nawiązań do lat 70. i 80. Powracają eleganckie spódnice za kolano o linii "A", podobnie jak krótkie golfy modne w latach 70. Tłem oszczędnej stylistyki są wzory: arabeski, czy drobny geometryczny rzucik.

 

..

 

Unreal Sunset

Czy pamiętasz legendarny serial "Beverly Hills 90210"? Dzięki kolekcji Unreal Sunset przeniesiesz się do Kaliforni lat 80. i 90. i tym samym do estetyki z serialu. Powracają jasne marmurkowe dżinsy, pastele i wygodne bawełniane topy. W linii znajdziemy wiele sportowych akcentów i zabawnych nawiązań. Nie da się zapomnieć bluzek odsłaniających talię, koszykarskich topów i spodni z charakterystycznym wysokim stanem. To wszystko w tej chwili powraca i jest uzupełnione o kontrolowany kicz. Jeśli tylko masz dystans do siebie i lubisz bawić się modą, to w linii znajdziesz coś dla siebie: nadruki w palemki, tkaniny w odcieniu barbie róż... Stylizacje oparte na ubraniach tego typu mają niewątpliwie wakacyjny luz...

Zobacz, jakie nawiązania do lat 70., 80. i 90. znajdziesz w internecie:

Więcej o: